افزایش چشمگیر در ارزش بازار “تاپیکو”

nokhbegan-start
2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۴۶۳ هزار و ۵۹۸ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال به یک بیلیون و ۴۹۴ هزار و ۱۷۰ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش رادیو سهام، شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با سرمایه ۸۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۳ هزار و ۱۴ میلیارد و ۵۷۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۳۰ هزار و ۵۷۱ میلیارد و ۹۵۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵۱۹ میلیارد و ۶۲۱ میلیون ریال به ۱۰۳ هزار و ۵۳۴ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین نیز با افزایش ۴۶۳ هزار و ۵۹۸ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۴۶۴ هزار و ۱۷۰ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال محاسبه شد.

تاپیکو” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک میلیارد و ۸۵۴ میلیون ریال به مبلغ ۶۶ میلیارد و ۶۵۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۶۴ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۲۱ میلیارد و ۴۷۵ میلیون ریال خریداری کرد.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin