آموزش عوامل تاثیر گذار بر قیمت سهام (۳)

nokhbegan-start
771, 843, 
آموزش عوامل تاثیر گذار بر قیمت سهام (3)Reviewed by سایت رادیو سهام on Apr 26Rating: 5.0آموزش عوامل تاثیر گذار بر قیمت سهام (3)آموزش عوامل تاثیر گذار بر قیمت سهام (3)
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

آموزش عوامل تاثیر گذار بر قیمت سهام (۳)

downloadradiosahamدانلود شماره۵۳

 

سلام به کاربران گرامی رادیو سهام . در این قسمت از آموزش عامل سوم اثرگذار بر قیمت سهام ، که عوامل درونی می باشد را مورد بررسی قرار می دهیم .

خلاصه ای از مطالب ارائه شده در فایل به شرح زیر می باشد :

در دو آموزش قبلی ، عوامل کلان و عوامل مرتبط با صنعت مورد بررسی کامل قرار گرفت . اولین نکته در خصوص عوامل درونی این است این مورد به مسائل مربوط به داخل شرکت می باشد.

مهمترین عوامل درونی شرکت شامل موارد زیر است :

۱. میزان سودآوری شرکت و ثبات آن

نکته : شرکت ها در سال های اولیه فعالیتشان از سود آوری بالایی برخوردار نیستند ، اما به مرور و گذشت زمان در شرایط بهتری قرار می گیرند.

۲. نسبت قیمت به درآمد : پایین بودن این نسبت به معنی ارزنده بودن سهام شرکت است . برای خرید سهام فقط این عامل را نباید در نظر بگیریم. این موضوع یکی از عوامل بررسی ارزندگی سهم می باشد.

۳. قابلیت نقدشوندگی سهام (liquidity) : همان طور که از اسم آن مشخص است ، هر زمان که فرد قصد فروش سهام زا داشته باشد ، برای او امکان پذیر می باشد.

۴. وضعیت دارایی ها و بدهی های شرکت : برای آگاهی پیدا کردن از میزان دارایی ها ، بدهی ها حتما باید ترازنامه شرکت ، که یکی از صورت های مالی است مورد بررسی قرار گیرد.

۵. طرح های توسعه ای شرکت : این مورد  میزان پویایی شرکت را پدیدار می کند .

۶. میران سهام در دست مردم : به سهامی که در اختیار مردم است ، سهام شناور آزاد گفته می شود . حسن این سهام آزاد شناور این است که سهم به دسته عده ای نمی افتد و شفافیت بیشتری وجود دارد.

۷. ترکیب سهامداران شرکت

نوع فایل : ویدئویی

حجم فایل : ۲۳.۵ مگابایت

تهیه کننده : سازمان بورس

downloadradiosahamدانلود شماره۵۳

 

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

 

خبر انتخاب شده برای شما

یارانه نقدی کی واریز می‌شود؟
یارانه نقدی مهرماه یک روز زودتر از مطابق معمول، ساعت ۲۴ پنج‌شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin