سبد فوق پر سود من ویرایش ۹۰ منتشر شد;تمدید مذاکرات و فرصت طلایی جهت نوسان گرفتن در هفته آتی

nokhbegan-start
561, 560, 
سبد فوق پر سود من ویرایش 90 منتشر شد;تمدید مذاکرات و فرصت طلایی جهت نوسان گرفتن در هفته آتیReviewed by کارشناس on Jul 2Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

[product id=”62461″]

[product id=”13216″]

خرید بسته ویژه اشتراک شش ماهه(۲۵نسخه) + شش ماه پیامک طلایی( ۳۹۷۰۰۰ تومان)- کلیک نمایید (پیشنهاد ما)

خرید بسته ویژه اشتراک یک ساله(۵۰نسخه) + یک سال پیامک طلایی( ۶۹۷۰۰۰ تومان)- کلیک نمایید

سبدی حاصل تجربه تحلیلگر تکنیکال و بنیادی با تجربه

sabad-foghe

استراتژی هفته آینده:

در هفته ای که گذشت همانگونه که پیش بینی می شد شاهد جهت گیری بازار از اخبار رسیده از مذاکرات هسته ای بودیم.در روزهای میانی هفته روند مذاکرات و رفت آمدهای مقامات کشورهای شرکت کننده در مذاکرات،امیدها را به حصول توافق تا مهلت تعیین شده بیش از پیش کرده بود که بازتاب آن را در روند معاملات بازار با افزایش حجم و ارزش معاملات به خوبی شاهد بودیم.ولی در اواخر هفته با تمدید مهلت گفتگوها شاهد شاهد کاهش خوشبینی ها و در پی آن افت قیمت ها و شاخص کل بودیم.

پیش بینی می شود در هفته آینده در ابتدای هفته معاملات نسبتا منفی ولی نه منفی های سنگین را در پیش داشته باشیم و با نزدیک شدن به پایان مهلت تعیین شده مجددا تقاضا برای سهم ها افزایش یابد.مگر اینکه اخبار متفاوتی از روند مذاکرات برسد.این روزها همچنان اخبار مثبت و منفی رسیده از مذاکرات،بیشترین وزن نسبت به سایر عوامل بنیادین را در تصمیم گیری و رفتار معامله گران خواهد داشت.

برای مشاهده راهنمای کامل خرید و دانلود سبد فوق پر سود من اینجا را کلیک نمایید.

[product id=”62461″]

[product id=”13216″]

در این ویرایش از سبد چه وجود دارد:

۱- سه سهم توسط چندین کارشناس خبره و مجرب بازار سرمایه به بحث گذاشته شده است که نتیجه صحبت ها و پیش بینی های آنان در سبد ویرایش جدید آورده شده است.

۲- در این سبد در قالب یک جدول به ۳ نماد (همراه با قیمت ورود و خروج و حد ضرر و درصد بازده) جهت نوسانگیری نیز اشاره شده است که انتظار بازده های ۵% تا ۱۰% را از آنها داریم. در این ویرایش از سبد از نظر چندین تحلیلگر مطرح بازار نیز بهره برده ایم و تحلیلها و نظرات آنها را در سبد گنجانده ایم تا سبد پربار تر باشد.

4

در سبد ویرایش های قبل چه گذشت:

۱- هفته گذشته سبد پیشنهادی کارشناسان بازار دارای بازده قابل قبولی داشت و انتظار داریم تا مدت باقی مانده به هدف زمانی بازده مورد انتظار و مقبولی را نصیب سرمایه گذاران نماید. برخی از آنان برای تعدیل درآمد(که انتظار مثبت می رود) متوقف گردیدند.

۲- همینطور در بخش سهام معرفی شده جهت نوسانگیری(نمادهای ۵ تا ۱۰ درصد سود) تعدادی سهم را آورده بودیم که جدول آنرا در ذیل مشاهده می نمایید:

sabad-1

همچنین می توانید عملکرد سبدهای منتشره در دوره های قبل را با کلیک بر اینجا مشاهده نمایید.

شاخص کل از نگاه تکنیکال؛

shakhes

در بررسی شاخص کل در فرم ۳۰ دقیقه ایی شاهد بازگشت از سقف ۶۵۳۶۰ واحد هستیم.باتوجه به افزایش قدرت فروش در AO انتظار تداوم این روند را برای ۱ الی ۲ روز داریم.هدف افت شاخص در ۲ ایستگاه یکی در ۵۰% RET و ۶۱.۸% APP در ۶۴۶۹۶ واحد که همزمان با مووینگ ۵۵ نیز منطبق شده است و در صورت تداوم افت هدف بعدی در ۱۲۷% RET و ۱۰۰% APP در ۶۴۲۹۶ واحد می باشد که با مووینگ ۱۰۰ نیز منطبق شده.این کف قوی است که در صورت رسیدن به آن شاهد رشد مجددا تا سطح ۶۴۵۰۰ واحد خواهیم بود.

نماد-5-تا-10

در بخش جدید نماد های ۵ تا ۱۰% سود نماد هایی را در نظر می گیریم تا در کمتر از ۱۰ روز بتوانیم ۵ تا ۱۰% سود در آنها کسب کنیم

مزایا سبد فوق پرسود من :

  • جدول خرید که به سادگی می توانید اطلاعات مناسب را در کوتاهترین زمان و با یک نگاه به دست آورید
  • تحلیل تکنیکال سهم برای دوستانی که علاقه مند هستند اطلاعات کامل تر تکنیکالی در مورد سهم های فوق پرسود من داشته باشند
  • تحلیل بنیادی سهم برای دوستانی که علاقه مند به دانستن اطلاعات کامل تر بنیادی در مورد سهم های فوق پرسود من داشته باشند
  • انتخاب سهم هم بر اساس تکنیکال قوی و هم بر اساس بنیاد مناسب
  • انتخاب سهم از صنعت های مختلف و در نتیجه کاشه ریسک سبد سهام
  • انتخاب سهم نهایی پس از تایید نظر چند کارشناس تکنیکال و بنیادی

شما هم به راحتی می توانید از محتوا سبد که حاصل تجربه چند ساله تحلیلگران مختلف است بهره مند شوید . هم اکنون سبد فوق پرسود من را دریافت نمایید.

نحوه خرید آنلاین و در کمتر از ۲ دقیقه :

  1. روی افزودن به سبد خرید کلیک نمایید و سپس مراحل پرداخت از طریق پرداخت آنلاین را مرحله به مرحله طی کنید
  2. بعد از انجام قدم ۱ ،به صفحه ای دانلود فایل هدایت می شوید ، از قسمت دانلود های موجود دانلود نمایید
  • همچنین علاوه بر راه فوق ، به صورت خودکار فایل سبد به ایمیل شما ارسال می گردد

پشتیبانی پس از خرید :

روال پرداخت فوق کاملا مکانیزه و آسان است و در تمام موارد ارسال تا ۵ دقیقه پس از خرید برای ایمیل شما انجام می گردد اما اگر به هر دلیلی مشکلی در دریافت پس از پرداخت داشتید اینجا کلیک نمایید و مشکل خود را مطرح نمایید تا سریعا در کمتر از ۱ روز کاری پیگیری و مشکل شما حل گردد.

همچنین توجه کنید آدرس صفحه دانلود بعد از خرید http://www/radiosaham.ir/myradiosaham است و می توانید از اینجا مجددا دریافت نمایید.

کارشناسان بازار حاصل تجربه و تخصص خود را به صورت این سبد آماده و در اختیار شما قرار داده اند تا بهترین فرصت های بازار را که خودشان استفاده می کنند با شما درمیان بگذارند.

3-NOSKHE

[product id=”62461″]

[product id=”13216″]

خبر انتخاب شده برای شما

[oa_livecom_event id='401' ]
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

۹۷۰dar60paeiin