دانلود کتاب آشنایی با گاوها در بورس

nokhbegan-start
771, 1688, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: ۳.۵۰ out of ۵)
Loading...

دانلود کتاب آشنایی با گاوها در بورس

downloadradiosahamدانلود شماره۶۷

سلام به کاربران گرامی رادیو سهام . در این قسمت قصد آموزش نکات مهم و  مثبتی که از طریق مطالعه کتاب بدست آمده است را داریم.

چرا در بورس سرمایه گذاری می کنیم ؟

بورس به عنوان نهاد مالی و اجتماعی است که مشارکت در آن از سایر بازارها بسیار سهل تر و قانون مندتر است به همین دلیل مورد توجه جوامع پیشرفته و در حال توسعه است.

نکته

مهمترین عاملی که برای موفقیت در این بازار باید مد نظر داشت این موضوع است که اشراف و آگاهی کامل از اطلاعات مالی و آموزش و یادگیری مستمر مورد توجه قرار گیرد.

برای سرمایه گذاری مطمئن در بورس باید چه کرد ؟

مهمترین عامل برای سرمایه گذاری صحیح و درست ، آموزش است .

 1. آموزش تحلیل تکنیکال
 2. آموزش تحلیل بنیادی
 3. آشنایی با تجزیه و تحلیل صورت های مالی

چه افرادی قابلیت سرمایه گذاری در بورس دارند؟

یکی از مزایای سرمایه گذاری در بورس این است که هیچ محدودیتی برای ورود سرمایه گذار به این بازار وجود ندارد . و افراد با هر میزان سرمایه ای می توانند ، سرمایه گذاری کنند.

شناخت گاوها و خرس ها و خوک ها در بازار بورس

دلیل نام گذاری

دلیل اصلی این نوع از نام گذاری این است که ، انتخاب چنین حیواناتی برای تمثیل خریداران و فروشندگان ناشی از قدرت این دو حیوان است، که به جهت جثه و بنیه جزء قویترین ها هستند و هرگاه نبردی بین این دو صورت گیرد معلوم نیست که برنده کدام خواهد بود. (منظور صعودی ، شدن و نزولی شدن بازار می باشد. ).

خرس‌ها سود می‌کنند، گاوها سود می‌کنند، خوک‌ها قتل عام می‌شوند.

گاوها

این گروه شامل سرمایه گذارانی می باشد که از  قدرت ریسک پذیری بالایی برخوردار می باشند. و معتقد هستند که ظرفیت رشد بازار سهام بالا می باشد . و امکان صعودی شدن بازار برقرار می باشد . نماد این گاوها در بورس ، افراد موفق و پربازده می باشد. این نوع از بازار زمانی شکل می گیرد که اقتصاد در شرایط مطلوبی قرار دارد.

خرس ها

سرمایه گذارانی هستند که نسبت به بازار خوش بین نمی باشند و احتمال نزولی شدن بازار را بیشتر می دانند. معمولا این نوع از بازار در شرایط رکود به وجود می آید.

خوک ها

خوک‌ها سرمایه‌گذاران با قابلیت ریسک بسیار بالایی هستند. آنها به دنبال لقمه های چرب و نرم و آن‌هم در کوتاه‌مدت هستند. آنها نسبت به سرمایه‌گذاری‌های خود نا‌شکیبا، حریص و احساسی هستند و بدون مطالعه و بررسی کافی، در اوراق بهادار با ریسک بالا سرمایه‌گذاری می‌کنند. سرمایه‌گذاران حرفه‌ای، عاشق خوک‌ها هستند و آنها را بسیار دوست دارند. چرا که از محل زیان‌ آنها است که آنها به سودهای بسیار خوبی دست می‌یابند.

خلاصه مطالب ارائه شده در کتاب به شرح زیر می باشد :

فصل اول

بررسی تاریخچه بورس

برای آشنایی بیشتر با تاریخچه بورس می توانید لینک زیر را هم مشاهده نمایید.

دانلود فایل ویدئویی تاریخچه بورس در ایران

دانلود فایل ویدئویی آشنایی با تاریخچه بورس

فصل دوم

شناخت بازارهای مالی

بازار پول : بیشتر از طریق بانک شناخته شده است.

بازار سرمایه : به ۴ دسته زیر تقسیم می شود :

 1. بازار اولیه
 2. بازار ثانویه
 3. بازار سوم
 4. بازار چهارم

فصل سوم

نهادهای مالی

 1. شرکت های سرمایه گذاری
 2. هلدینگ ها
 3. شرکت های حسابرسی
 4. صندوق های سرمایه گذاری

فصل چهارم

بورس و اقتصاد

فصل پنجم

بورس و خانواده

قصل ششم

اصول سرمایه گذاری در بورس

 1. اجتناب از مقروض شدن به دیگران برای سرمایه گذاری در بورس
 2. همه تخم مرغ ها را در یک سبد نگذارید .

فصل هفتم

نحوه خرید و فروش

فصل هشتم

مفاهیم بورسی

فصل نهم

شاخص

نویسندگان کتاب : عبدالرضا رمضان زاده ، امیر حسین اسماعیلی پور

حجم فایل : ۲.۷۷ مگابایت

تعداد صفحات : ۱۲۱ صفحه

downloadradiosahamدانلود شماره۶۷

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

 

 

 

 

خبر انتخاب شده برای شما

یارانه نقدی کی واریز می‌شود؟
یارانه نقدی مهرماه یک روز زودتر از مطابق معمول، ساعت ۲۴ پنج‌شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin