شعبه گلستان و تاثیر آن بر سود “قاسم”

nokhbegan-start
2067, 
شعبه گلستان و تاثیر آن بر سود "قاسم"Reviewed by کارشناس on Sep 12Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیوسهام، شرکت قاسم ایران براساس گزارش شفاف سازی اعلام نموده9f94111e-4494-4a8f-a24c-eae401bc05e3 که در راستای گسترش فعالیت ها وتوسعه فروش ودستیابی به بازار های جدید در تاریخ چهارم شهریور ماه ۱۳۹۴ با حضور تنی چند از مسئولین استانی،شعبه جدید خود را در استان گلستان افتتاح نمود.

همچنین با ایجاد شعبه جدید و افزایش ظرفیت بارگذاری وانبارش کالا در مقایسه با شعبه قدیمی پیش بینی می گردد تسهیل جریان توزیع وفروش و همچنین توسعه بازار و امکان استفاده از ظرفیت های قابل استفاده جدید فراهم گردد.ساخت انبارهای دارویی براساس الزامات تعیین شده از سوی وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی وبا رعایت کامل استاندارد های GSP وامکان توزیع داروهای زنجیره سرد انجام گردیده است. ضمنا افتتاح شعبه جدید تاثیری بر EPS اعلام شده بر عملکرد سال ۱۳۹۴ این شرکت نخواهد داشت.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin