کلید هتل های سمگا در دست فرانسوی ها

nokhbegan-start
2067, 
کلید هتل های سمگا در دست فرانسوی هاReviewed by کارشناس on Sep 16Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

امروز قرار است اداره هتل های فرودگاه امام خمینی (ره) در قراردادی رسمی به شرکت آکور فرانسه واگذار شود. n00151778-bاین اولین قرارداد همکاری با برندی مطرخ از کشورهای اروپایی پس از توافق هسته ای خواهد بود. ورود برند آکور به ایران به عنوان زمینه تحول در صنعت گردشگری ایران یاد می شود.

به گزارش رادیوسهام به نقل از پایگاه خبری اتاق تهران، رئیس هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) به عنوان متولی قرارداد با آکور فرانسه در این زمینه گفت: یکی از مشکلات جدی که در مراکز اقامتی گردشگری وجود دارد این است که تکنولوژی روز دنیا را در بهره برداری این اماکن به کار نگرفته ایم. یکی از اصلی ترین دغدغه های توریست های ورودی و همچنین هموطنان نحوه خدمات دهی و بهره برداری از اماکن اقامتی است. به همین دلیل نیاز است در این بخش ورود تکنولوژی روز را تسهیل کنیم.

مهدی جهانگیری ادامه داد: سیاستی در دولت وجود دارد که بتوانیم شرایط ورود تکنیک های روز در زمینه گردشگری به کشور را فراهم کنیم. سال ها این موضوع مطرح بود و بخش خصوصی هم از آن استقبال می کرد اما این امر محقق نشده بود تا اینکه با برنامه ریزی مجموعه ما این شرایط مهیا شد تا یکی از بزرگترین برندهای دنیا در زمینه گردشگی برای فعالیت به ایران بیاید. بر این اساس برای اولین بار این اتفاق صورت گرفته است تا قرارداد رسمی با یک برند معتبر اروپایی به امضا برسد.

این عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران افزود: این اولین قرارداد با یک شرکت اروپایی پس از توافق هسته ای نیز محسوب می شود. البته زمینه آن قبل از توافق با مذاکراتی که شکل گرفت، فراهم شد. شرکت آکور فرانسه شرکتی معتبر و جزو سه شرکت برتر دنیا در زمینه تکنولوژی بهره برداری از اماکن اقامتی است. این مجموعه بیش از ۶ هزار هتل را در دنیا در حال بهره برداری و اداره دارد. امروز موفق به امضای قرارداد همکاری با این شرکت شده ایم.

وی تاکید کرد: این یک تفاهم نامه یا موافقتنامه نیست بلکه قرارداد رسمی برای همکاری با این شرکت فرانسوی است. بر این اساس رسما از امروز مجموعه بزرگ اقامتی هتل های ۴ و ۵ ستاره فرودگاه امام خمینی (ره) در قالب برند آکور به شبکه جهانی آکور متصل می شود. این اولین گروه های نتل در ایران است که در مجموعه شبکه زرواسیون و بهره برداری این گروه بین المللی قرار می گیرد.

رئیس هیات مدیره سمگا گفت: مراسم امضای قرارداد برای اداره این هتل ها به شرکت فرانسوی، با حضور سفیر فرانسه در ایران، مدیران شرکت آکور و مقامات رسمی ایران از جمله رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران امروز برگزار می شود. امیدواریم این قرارداد بدعتی شود که بخش خصوصی در این زمینه حضور بیشتری داشته باشد و ورود برندهای معتبر خارجی را به ایران داشته باشیم.

مهدی جهانگری خاطرنشان کرد: اگر استاندارد بهره برداری از مراکز اقامتی رعایت شود، اصل مشتری مداری و اصل توفیق برای ارائه خدمت برتر می تواند برای کشور ما بسیار مفید باشد.

جهانگیری در پاسخ به این سوال که چه زمانی به طور عملیاتی فعالیت شرکت آکور در ایران آغاز می شود، گفت: امروز رسما لاین فعالیت آغاز و امور مربوط به اداره هتل به این شرکت واگذار می شود. رسما کلید را تحویل این شرکت فرانسوی می دهیم و مدیریت فرانسوی در هتل های فرودگاه امام(ره) حاکم می شود.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin