نگرانی جدید در رابطه با افزایش قیمت شیر خام

nokhbegan-start
2067, 
نگرانی جدید در رابطه با افزایش قیمت شیر خامReviewed by کارشناس on Sep 21Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرعامل اتحادیه فرآورده‌های لبنی کشور بیان کرد: در واقع اگر افزایش مجدد قمیت هانگرانی جدید در رابطه با افزایش قیمت شیر خام با استقبال بازار همراه نباشد منجربه ضرر و زیان صنایع لبنی و دامداران شود.

به گزارش رادیوسهام به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا اسماعیلی مدیرعامل اتحادیه فرآورده‌های لبنی کشور در خصوص توافق صنایع لبنی و دامداران مبنی بر افزایش ۸ درصد شیرخام اظهار داشت: درحال حاضر اتحادیه‌های لبنی افزیاش قیمت محصولات را با توجه به قدرت خرید مردم به صلاح نمی‌دانند زیرا معتقدند اگر مصرف کننده نباشد کارخانه و دامدار معنایی ندارد .
وی افزود: در واقع تاکنون هیچ توافقی بین اتحادیه لبنی و دامداران مبنی بر افزایش قیمت صورت  نگرفته و از طرفی افزایش مجدد قیمت ها اگر با استقبال بازار همراه نباشد معنایی ندارد زیرا می‌تواند منجربه ضرر و زیان اتحادیه‌ها و دامداران شود.
اسماعیلی در ادامه بیان کرد: لبنیات محصول احتکاری نیست بلکه به روز خریداری و تولید و مصرف می‌شود که عدم حمایت دولت از این صنعت منجر به خطر افتادن امنیت غذایی و بروز مشکلات برای دهک ها پایین جامعه خواهد شد.
مدیرعامل اتحادیه فراورده های لبنی کشورتصریح کرد: درواقع صنایع لبنی زمانی شیر را به نرخ ۱۴۴۰ تومان از دامدار خریداری می‌کنند که بازار و مردم  توان افزایش ۲۰ درصدی قیمت ها را داشته باشد و همواره دولت با تامین منابع باید از آسیب بیش از حد در حق دامدار و مصرف کننده جلوگیری کند.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin