ضرر ۳۰۰ میلیون یورویی خپارس از زبان مدیرعامل شرکت

nokhbegan-start
2067, 
ضرر 300 میلیون یورویی خپارس از زبان مدیرعامل شرکتReviewed by کارشناس on Sep 23Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرعامل پارس خودرو از ضرر ۳۰۰ میلیون یورویی این شرکت از تحریم خبر داد و گفت: 201545220445_0 پارس خودرو ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار خودرو دارد.

 آقامحمدی امروز در مراسم آغاز خط تولید خودروی ساندرو با اشاره به اینکه پارس خودرو ظرفیت تولید ٣٠٠هزار دستگاه خودرو در سال را دارد، اظهار داشت:این کارخانه توان تولید٢٠٠ هزار دستگاه از خودروهای خانواده رنو و نیسان را دارد  که برای تحقق این میزان تولید ٢۵٠ میلیون یورو سرمایه گذاری شده است.
وی افزود: بعد از اعمال تحریم های بین اللمللی تولید این شرکت با افت شدیدی روبه رو شد به نحوی که تولید این شرکت به ۴٠ هزار دستگاه رسید، حتی بخشی از شرکت تعطیل شد و پارس خودرو را با ٣٠٠میلیون یورو لطمه مالی روبرو کرد.
مدیر عامل پارس خودرو با اعلام اینکه خوشبختانه در سال ٩٣ تا حدودی مشکلات برطرف و افزایش خط تولید با متنوع سازی محصولات در این شرکت به وجود آمد، گفت: در سال گذشته رشد ٨٠درصدی را با تولید ١٢٠ هزار دستگاه خودرو در کارنامه خود ثبت کرده ایم.
آقامحمدی تصریح کرد: موفقیت امروز این شرکت در حالی اتفاق افتاده است که ما  ٧ هزار تعهد معوق به مشتریان داشتیم چرا که خودرو را فروخته بودیم اما نمی توانستیم آنها را به مردم تحویل دهیم.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin