تاریخ عرضه اولیه غفارس مشخص شد| کتوکا فعلا معلوم نیست

nokhbegan-start
2067, 
تاریخ عرضه اولیه غفارس مشخص شد| کتوکا فعلا معلوم نیستReviewed by کارشناس on Sep 29Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رئیس اداره عملیات بازار شرکت فرابورس زمان قطعی عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شیر پگاه فارس در فرابورستاریخ عرضه اولیه غفارس مشخص شد| کتوکا فعلا معلوم نیست و شرایط آن را اعلام کرد و از نامعلوم بودن عرضه اولیه صنایع نسوز توکا خبر داد.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از بورس پرس، بهنام محسنی درباره عرضه اولیه سهام شیر پاستوریزه پگاه فارس اظهار داشت: طبق هماهنگی های به عمل آمده مقرر شد روز یکشنبه ۱۲ مهر ۱۰ درصد از سهام این شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه شود.

وی ادامه داد: در این عرضه ۱۰ میلیون سهم برای کشف قیمت از طریق کارگزاران و ۱۰ میلیون سهم دیگر برای معامله گران آنلاین در نظر گرفته شده است. سهمیه هر کارگزار با تمام شعب نیز ۱۰۱ هزار سهم تعیین شده و سهمیه هر معامله گر انلاین نیز در روز عرضه تعیین و اعلام می شود.

به گفته این مقام مسئول در این عرضه هیچ یک از صندوق های سرمایه گذاری سهمیه ندارند.

محسنی در مورد زمان عرضه اولیه ۱۰ درصد دیگر شرکت آماده یعنی صنایع نسوز توکا هم به بورس پرس گفت: این شرکت در حالی امروز جلسه معارفه ایی را در اصفهان برگزار کرده که فعلا” زمان قطعی عرضه ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار سهم نهایی نشده و به محض قطعی بودن آن ، اطلاع رسانی خواهد شد.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin