یک خبر از مخابرات

nokhbegan-start
2224, 
یک خبر از مخابراتReviewed by کارشناس on Oct 3Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرکل خدمات شرکت مخابرات ایران از راه‌اندازی سرویس باندلینگ برای افزایش سرعت ۴ تا ۲۰ مگابیتی روی یک خبر از مخابرات خطوط مسی خبر داد و گفت: این روش برای شرکت‌های کوچکی که توانایی پرداخت هزینه‌‌های سنگین اجرای فیبرنوری را ندارند، به صرفه است.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از فارس، اصغر امین آقایی از راه‌اندازی سرویس باندینگ توسط مخابرات خبر داد و اظهار داشت: این تکنولوژی روی زوج‌ سیم‌های مسی نصب می‌شود که افزایش سرعت ۴ تا ۲۰ مگابیتی را برای مشترکان تجاری محقق می‌کند.

مدیرکل تحقیق، توسعه محصول و خدمات شرکت مخابرات ایران توضیح داد: این سرویس هزینه‌ سخت‌افزاری زیادی برای مخابرات ندارد و تنها نیازمند تجهیزات نسبتا ارزانی است که در چند روز نیز قابل ارائه به مشترک می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: این روش برای شرکت‌های کوچک و متوسط که توانایی پرداخت هزینه‌‌های سنگین اجرای  فیبرنوری را ندارند، به صرفه است.

 

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin