یک خبر از پست بانک

nokhbegan-start
2067, 
یک خبر از پست بانکReviewed by کارشناس on Oct 4Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

وزیر ارتباطات خبر داد:یک خبر از پست بانک

تبدیل پست بانک به بانک تخصصی ICT یکی از ۷ برنامه وزارت ارتباطات

 

وزیر ارتباطات با اشاره به ۷ برنامه کلی از تبدیل پست بانک به بانک تخصصی حوزه ICT به دلیل توانایی در حل مسائل مالی خبر داد .

به گزارش رادیوسهام به نقل از بورس پرس، محمود واعظی که در دومین نشست فعالان بخش فاوای کشور سخنرانی می کرد گفت: در حالی قطعا” شرایط کشور در دوران پساتحریم   عوض می‌شود که طی آن مسائل بانکی دگرگون و روابط با شرکت‌های خارجی تسهیل می‌شود .بنابراین باید برای بعد از تحریم‌ها آمادگی‌های لازم را داشته باشیم.

وی با اشاره به ۷ فصل های کلی سیاست‌های وزارت  ارتباطات گفت: مطالعه فعالیت‌های جدید، توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز فعالیت فعالان ICT، بزرگ‌سازی این بخش در قیاس با دنیا، رقابت سالم، هدف‌گذاری برای اشتغال ۲۰۰ هزار فارغ‌التحصیل، حمایت از بخش خصوصی و تلاش برای تبدیل پست بانک به بانک تخصصی ICT  (تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات ) به دلیل توانایی این بانک در حل مسایل مالی از برنامه ها و اهداف وزارت ارتباطات است.

واعظی به آمادگی برای مذاکره با رئیس کل بانک مرکزی برای ارائه شرایطی نظیر یوزانس اشاره کرد و گفت: انتظار بی‌جایی نیست که شرکت‌های این حوزه با وندورهای خارجی صحبت کنند و یوزانس مثلا سه ساله بگیرند اما داخل کشور مانع آن شوند.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin