رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران:توافق خرید ۱۳۰۰ تومانی شیرخام را قبول نداریم

nokhbegan-start
2067, 
رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران:توافق خرید 1300 تومانی شیرخام را قبول نداریمReviewed by کارشناس on Oct 5Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران:توافق خرید 1300 تومانی شیرخام را قبول نداریم رئیس انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه سازمان حمایت با افزایش ۱۳ درصدی قیمت لبنیات، برای افزایش نرخ شیر خام به ۱۴۰۰ تومان موافقت کرده  اما معاون اجرایی رئیس جمهور آن را ابلاغ نمی‌کند، گفت: گاوداران صنعتی توافق خرید ۱۳۰۰ تومانی شیرخام را قبول ندارند.

 به گزارش رادیوسهام به نقل از تسنیم،  احمد مقدسی امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: مسئولان سازمان حمایت برای بالا رفتن نرخ شیرخام دامداران با افزایش ۱۳ درصدی لبنیات موافقت کرد، اما شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور آن را ابلاغ نمی‌کند.

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران تاکید کرد:  قیمت پایین نرخ شیر خام در مقایسه با هزینه‌های تولید، باعث شده است خانه و گاوداری دامداران در گرو باشد و در حال حاضر راهی جز فروختن و کشتار گاو‌های شیری خود برای پرداخت بدهی ندارند.

وی یادآور شد: گاوداران در حال حاضر به مردم یارانه پرداخت می‌کنند که تداوم این امر برای آنها امکان پذیر نیست.

مقدسی تصریح کرد: توافقات غیر مصوب ما با صنایع لبنی،به صورت افزایش دو مرحله‌ای شیر خام به قیمت‌های هرکیلوگرم ۱۳۵۰ و ۱۴۴۰ تومان است که فعلا در میان صنایع لبنی، محلی از اعراب ندارد.

بنا بر این گزارش، محمدرضا ملاصالحی قائم‌مقام معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی از جلسه مشترک اتحادیه دامداران و صنایع لبنی در تعیین قیمت شیر خام خبر داده  و گفته است که دامداران از سر ناچاری رضایت دادند هرکیلو شیر خام را ۱۰درصد کمتر از قیمت مصوب ۱۴۴۰ تومانی ستاد تنظیم بازار بفروشند.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin