بازدید نوبخت از سایپا به تعویق افتاد

nokhbegan-start
2224, 
بازدید نوبخت از سایپا به تعویق افتادReviewed by کارشناس on Oct 5Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیوسهام به نقل از تسنیم، صنعت خودرو چند سالی است که با مشکلات متعددی روبه رو است بازدید نوبخت از سایپا به تعویق افتاد البته نارضایتی مردم در کیفیت  و قیمت محصولات هم باعث شده تا خرید و فروش خودرو در سطح بازار کاهش پیدا کند. به همین منظور مسئولین کشور هم بر آن شده اند تا با اتخاذ تصمیم هایی وضعیت این صنعت را بهبود بخشند.

برای تحقق این موضوع و بررسی وضعیت صنعت خودرو رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هفته گذشته سری به بزرگترین شرکت خودروسازی کشور زد و از نزدیک با خطوط تولید آن آشنا شد. البته نوبخت در جریان بازدید خود از ایران خودرو خبری‌های خوشی هم برای خودروسازان و سایر تولیدکنندگان کشور برای تأمین نقدینگی داد. بنا برگفته نوبخت دولت تا پایان امسال حدود ۲۰۰ میلیارد تومان به بخش تولید کشور از جمله خودروسازان پرداخت  می کند. همچنین امسال ۲۰ درصد  تسهیلات بانکی ۷۰۰ هزار میلیارد تومانی برای خرید محصولات داخلی اختصاص خواهد یافت.

براساس برنامه ریزی‌ها این هفته نیز قرار بود نوبخت سری به سایپا دومین شرکت خودروسازی کشور بزند و با مسئولان این شرکت هم جلسه ای را برای رفع مشکلات خودروسازان برگزار کند اما گویا برنامه های مختلف باعث شده تا بازدید نوبخت از این شرکت به هفته آینده موکول شود.

حال باید دید نوبخت در بازدید از این شرکت چه خبرهای خوشی برای صنعت خودروسازی دارد، صنعتی که بنا به اذعان نعمت زاده در نامه به  رئیس جمهور، صورت‌های مالی زیان انباشته معادل ۴۲۰۰ میلیارد تومانی دارد و به دلیل بحران نقدینگی، در معرض توقف است و موجودی انبار محصول خودروسازان به متجاوز از ۱۰۰.۰۰۰ خودرو کف کارخانه رسیده است.

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin