زمین ایران تایر بازهم بدون مشتری ماند

nokhbegan-start
2067, 
زمین ایران تایر بازهم بدون مشتری ماندReviewed by کارشناس on Oct 12Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیر عامل شرکت ایران تایر در نامه‌ای به سازمان بورس عنوان کرده در مزایدهزمین ایران تایر بازهم بدون مشتری ماند فروش زمین ۶ هکتاری این شرکت باز هم هیچ پیشنهاد خریدی را دریافت نکرده است.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از فارس، شرکت ایران تایر که اواخر شهریور ماه امسال از ناکامی در مزایده نخست فروش زمین ۶ هکتاری خود خبر داده بود، بار دیگر در نامه ای که به سازمان بورس ارسال کرده از عدم دریافت پیشنهاد خرید در مزایده دوم این دارایی خبر داده است.

عبدالله امیر صادقی مدیرعامل شرکت ایران تایر در این نامه آورده است که: « طی روز (یکشنبه) ۱۹ مهر ماه ۹۴ جلسه (نوبت دوم) در محل شرکت برگزار شده که متاسفانه هیچ پیشنهاد خریدی واصل نشده است و لذا مقرر شد، موضوع در اولین جلسه هیات مدیره در تاریخ ۲۶ مهر ماه ۹۴ جهت هر گونه اتخاذ تصمیم مطرح شود.»

شرکت ایران تایر این روزها با انباشت بیش از حد محصول در انبار مواجه شده، به طوری که سطح وسیعی از محوطه این کارخانه مملو از لاستیک‌هایی است که بر روی هم انباشته شده اند. این شرکت هم اکنون با کمبود نقدینگی در گردش به دلیل فروش نرفتن محصول مواجه است.

بر اساس ین گزارش، برخی تحلیل ها از تخمین ارزش حدود ۶۰ میلیارد تومانی این زمین واقع در جنب کارخانه ایران تایر واقع در جاده مخصوص تهران کرج حکایت دارد.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin