افزایش نرخ شکر تصویب و ابلاغ شد

nokhbegan-start
2067, 
افزایش نرخ شکر تصویب و ابلاغ شدReviewed by کارشناس on Oct 14Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

معاون انجمن صنفی کارخانجات قند و شکر از تصویب افزایش ۹ درصدی قیمت شکر و ابلاغ امروز آن افزایش نرخ شکر تصویب و ابلاغ شد خبر داد و درباره اثر این رویداد توضیحی کوتاه ارایه کرد.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از اقتصاد آنلاین، رضا رحمتی درباره آخرین وضعیت افزایش قیمت شکر اظهار داشت: بعد از هفته ها پیگیری ، مصوبه افزایش قیمت شکر به انجمن ابلاغ و طبق این مصوبه قیمت هر کیلو شکر ۲۳۰۰ تومان به علاوه ۲۳۰ تومان یارانه تصویب شد.

وی ادامه داد: این مصوبه در حال ابلاغ به همه شرکت های تولید کننده قند و شکر است تا نسبت به آن اعمال کنند.

این مقام مسئول در واکنش به این سئوال که با این اوصاف آیا شرکت های قندی با این افزایش ۹ درصدی قیمت ، قادر به پوشش افزایش هزینه های و حامل های انرژی و حفظ سودآوری خواهند بود یا خیر؟ توضیح داد: درخواست انجمن افزایش ۱۴ درصدی قیمت بود اما در نهایت با ۹ درصد موافقت شد و امکان تصویب بیش از این وجود نداشت. بنابراین هر یک از شرکت قندی باید قادر به مدیریت درآمد و هزینه ها و حفظ سودآوری باشند.
رحمتی درباره آمار برداشت چغندر هم گفت: با توجه به در جریان بودن برداشت محصول در استان های مختلف، آمار تجمیعی اوایل آبان اعلام می شود.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin