در قندی های بورس چه خبر است؟

nokhbegan-start
2067, 
در قندی های بورس چه خبر است؟Reviewed by سایت رادیوسهام on Oct 31Rating: 5.0در قندی های بورس چه خبر است؟در قندی های بورس چه خبر است؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

عضو انجمن کارفرمایان صنعت قند و شکر با اعتقاد به اینکه کسب منفعتدر قندی های بورس چه خبر است؟ کوتاه مدت هدف شرکت‌های سرمایه گذاری برای حضور در هیات مدیره قندی‌ها است، گفت: در حال حاضر صنعت قند و شکر با مخاطرات جدی رو به رو است.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد ابطحی مدیرعامل شرکت قند و شکر شاهرود با اشاره به مشکل صنعت قند و شکر در کشور گفت: در حال حاضر در صنعت قند و شکر هیچ رخداد جدیدی اتفاق نیافتاده و دلیلی برای نوسانی شدن قیمت سهام شرکت های قندی در بورس وجود ندارد.

وی افزود: دولت با وجود به گردن گرفتن تخصیص یارانه به صنعت قند و شکر، اما تا به امروز به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده و یارانه ای را به صنعت نداده است.

این در حالی است که نرخ هر کیلو شکر سفید برای تحویل در درب کارخانه برای سال جاری مبلغ ۲۵۳۰ تومان تعیین شده که دولت مبلغ ۲۳۰ تومان از این رقم را به عنوان یارانه به عهده گرفته است.

ابطحی با ابراز امیدواری نسبت به تخصیص این رقم به فعالان صنعت قند و شکر تا قبل از پایان امسال، گفت: امیدواریم رویه دولت در ارایه یارانه صنعت به رویه سال گذشته مبتلا نشود.

عضو انجمن کارفرمایان صنعت قندو شکر در برابر این پرسش مبنی بر اینکه شرکت های سرایه گذاری و انجمن های خیریه به دنبال چه چیزی در هیات مدیره شرکت های قندی بورس هستند، پاسخ داد: این شرکت ها چندان به دنبال رونق صنعت قند و شکر نبوده و انگیزه های نوسان‌گیری با هدف بازی با سهام شرکت ها را دنبال می کنند.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin