زمان اعلام شرایط اعطای تسهیلات خودرو

nokhbegan-start
2224, 
زمان اعلام شرایط اعطای تسهیلات خودروReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 1Rating: 5.0زمان اعلام شرایط اعطای تسهیلات خودروزمان اعلام شرایط اعطای تسهیلات خودرو
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: شرایط اعطای تسهیلات خودرو به متقاضیان تا هفته آینده اعلام می‌شود.زمان اعلام شرایط اعطای تسهیلات خودرو

به گزارش رادیوسهام به نقل از ایسنا، ولی‌الله سیف بعد از ظهر روز شنبه اظهار کرد: بانک مرکزی همسو با سایر ارگان‌های کشور برنامه‌های ویژه‌ای را برای خروج از رکود در دستور کار دارد که از جمله این اقدامات می‌توان به ارائه کارت اعتباری به هم‌وطنان و تامین مالی فروش‌های مدت‌دار کالاهای واسطه‌ای اشاره کرد.

سیف تصریح کرد: در زمینه خودرو نیز تسهیلات برای خودروهای تاکسی، کرایه و اتومبیل‌های فرسوده در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه فعالیت موسسات مالی و اعتباری مجاز در سایت بانک مرکزی اعلام شده است، خاطرنشان کرد: هم‌وطنان قبل از انتخاب هر یک از این موسسات از مجوز فعالیت آن‌ها تحت نظارت بانک مرکزی اطمینان حاصل کنند.
اقتصاد پیش‌بینی پذیر جرات سرمایه گذاری را بالا می برد
رئیس کل بانک مرکزی همچنین در جلسه شورای اداری استان زنجان گفت: برای اینکه سرمایه گذاران جرات سرمایه گذاری داشته باشند باید اقتصاد پیش بینی پذیر باشد.
وی افزود: خوشبختانه با برنامه‌ریزی های صورت گرفته در دولت از التهابات و نوسانات اثری نیست. هر چند انتقاد می‌شود که دولت تمرکز جدی خود را روی کنترل تورم گذاشته و به مسأله رکود کاری ندارد اما این حرف درست نیست.
او با بیان این‌که پیش نیاز هر تحول و پیشرفتی کنترل تورم است اظهار کرد: دولت نیز در تصمیم جدید خود در این بسته اقتصادی به دنبال تحرک بخشی در اقتصاد است. البته باز شدن مسیرهای بین‌المللی هم می تواند آثار مثبتی داشته باشد ولی ما نباید به خاطر این مسأله صبر می کردیم و باید برنامه ای برای تحول اقتصادی می‌دادیم.
وی همچنین یادآور شد: در سیاست های پولی ما باید تنگناهای مالی را حل کنیم. از طرفی نرخ تورم از بالای ۴۰ درصد به زیر ۱۵ درصد رسیده، ولی نرخ سود بانکی به خاطر تنگناهای مالی پایین نیامده است. ما برای سرعت بخشیدن به رشدباید به فکر رفع تنگناهای مالی باشیم.

می توانید نظر شرکت های خودروسازی را در خصوص این وام ها با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin