طلب ۲۹ میلیون دلاری سیمانی ها از شرکت گاز

nokhbegan-start
2067, 
طلب 29 میلیون دلاری سیمانی ها از شرکت گازReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 2Rating: 5.0طلب 29 میلیون دلاری سیمانی ها از شرکت گازطلب 29 میلیون دلاری سیمانی ها از شرکت گاز
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه شرکت گاز بدهکارطلب 29 میلیون دلاری سیمانی ها از شرکت گاز صنعت سیمان است، گفت: هنوز شرکت گاز طلب ۲۹ میلیون دلاری صنعت سیمان را پرداخت نکرده است.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از تسنیم، عبدالرضا شیخان با اشاره به اینکه صنعت سیمان سال گذشته برای تأمین گاز مصرفی کشور ۲۰ روز کوره‌های خود را خاموش کرده بود، اظهار داشت: قرار شد براساس توافقات انجام شده با وزارت نفت به ازای هر متر مکعب گازی که صنعت سیمان در آن ۲۰ روز مصرف نکرده شرکت گاز برای کل صنعت ۲۹ میلیون دلار منابع در نظر بگیرد اما چنین رقمی تاکنون پرداخت نشده است.

وی با بیان اینکه قرار بود از اول فروردین ماه این توافق در قبوض گاز تولیدکنندگان سیمان اجرایی شود، افزود: وزیر نفت نیز موافقت کتبی خود را برای اجرا شدن این توافق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال کرده است و باید سازمان این موضوع را مورد تصویب شورای اقتصاد قرار می‌داد.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان اضافه کرد: در سال گذشته خاموش شدن ۲۰ روزه کوره‌ها هزینه‌های زیادی را به این صنعت وارد کرد اما تولیدکنندگان سیمان برای تأمین مصرف گاز خانگی چنین تصمیمی را گرفتند. حتی امسال نیز آمادگی داشتیم تا توافقی مشابه سال گذشته انجام شود؛ اما متأسفانه شرکت گاز تاکنون به تعهدات خود عمل نکرده است.

شیخان با بیان اینکه شرکت گاز بدهکار صنعت سیمان است و باید این موضوع را در قبوض گاز لحاظ کند، گفت: نباید تولیدکنندگان سیمان به جهت عدم پرداخت قبوض گاز با قطعی روبرو شوند.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin