پیش‌ بینی بازار مسکن تا پایان سال

nokhbegan-start
2224, 
پیش‌ بینی بازار مسکن تا پایان سالReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 3Rating: 5.0پیش‌ بینی بازار مسکن تا پایان سالپیش‌ بینی بازار مسکن تا پایان سال
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی وضعیت بازار مسکن را در ۶ ماهه دوم سال جاری آرام و مطابقپیش‌ بینی بازار مسکن تا پایان سال با ۶ماهه نخست سال جاری برشمرد و گفت: ارائه بسته‌ جدید اقتصادی آغازی برای خروج از رکود در بازار مسکن است.

 

 به گزارش رادیوسهام به نقل از خبرگزاری میزان، حامد مظاهریان درباره آخرین وضعیت خرید و فروش مسکن و بازگشت رونق به بازار مسکن در سال جاری گفت: رصد ما از معاملات مسکن و شرایط بازار این است که در ۶ ماه آینده بازاری آرام پیش‌روی حوزه مسکن خواهد بود و نوسانات قیمتی در این حوزه نخواهیم داشت. بدین معنا که این روند در ادامه ۶ ماه نخست سال تا پایان سال ۹۴ نیز ادامه می‌یابد و جهش قیمت و تکانی را شاهد نخواهیم بود.

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی افزود: امیدواریم با بسته‌های جدید اقتصادی که برای خروج از رکود در نظر گرفته شده است سرمایه‌گذاری بیشتری در بخش مسکن صورت بگیرد.

مظاهریان هدف از ارایه بسته‌های جدید را خروج از رکود بازار مسکن و افزایش سرمایه‌گذاری در این حوزه مهم خواند و گفت: امیدواریم با افزایش سرمایه‌گذاری تعداد خانه‌های بیشتری در کشور ساخته شود و به دنبال آن کارگران حرفه‌ای و مهندسان بیشتری نیز بیشتر به خدمت گمارده شوند.

مظاهریان در پایان ضمن اظهار امیدواری از موفقیت بسته‌های جدید سرمایه‌گذاری گفت: این اقدام آغازی برای خروج از رکود بازار مسکن است.

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin