رونق بورس با شوک تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌

nokhbegan-start
2067, 
رونق بورس با شوک تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌Reviewed by سایت رادیوسهام on Nov 4Rating: 5.0رونق بورس با شوک تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌رونق بورس با شوک تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و مجلس با تاکید بر تعدیل نرخ خوراکرونق بورس با شوک تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌ پتروشیمی به دلیل به کاهش قیمت نفت،گفت: با تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌ها از بلاتکلیفی، زمینه ایجاد شوک و رونق بورس فراهم می شود.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از خانه ملت، جعفرقادری درخصوص تاثیرات بسته اقتصادی دولت در اقتصاد کشور گفت: بطور طبیعی تزریق نقدینگی می تواند تاثیراتی در بازار داشته باشد. ارائه بسته اقتصادی از سوی دولت اقدام مثبتی است که می تواند شرایط را بهتر کند، اما باید پذیرفت این نسخه نمی تواند اقتصاد کشور را به صورت جامع درمان کند.

وی افزود: برای رونق بازارکالاهای تولیدی،باید برنامه‌ریزی‌ها به نحوی باشد که به موضوع هدایت صحیح  نقدینگی توجه اساسی شود.

نماینده مردم شیراز درباره تاثیرات بسته اقتصادی بر بورس هم خاطر نشان کرد: وضعیت بورس در ماه های گذشته مطلوب نبوده که به نوعی بیانگر وضعیت اقتصاد کشور است. اگر سیاست‌های پولی و مالی کشور به درستی تنظیم نشود تاثیرات آن درشاخص بورس مشهود است.

قادری با بیان اینکه ضرورت ایجاب می کرد در بسته اقتصادی دولت توجه بیشتری به رونق بورس می شد، ادامه داد: دولت باید شرایط اقتصادی شفافی را ترسیم کند تا تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بتوانند با سهولت فعالیت اقتصادی خود را انجام دهند و رونق در بازار ایجاد شود.

وی افزود: باید وضعیت تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌ها از بلاتکلیفی خارج شود تا زمینه برای ایجاد شوک در بورس کشور فراهم شود. همچنین با توجه به کاهش قیمت جهانی نفت، نرخ خوراک پتروشیمی‌ها نیز می تواند تعدیل شود . در صورت انجام این مهم، می توان شرایط را برای رونق بورس آماده کرد.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin