اقساط، سود و دوره بازپرداخت وام خودرو و کالا اعلام شد

nokhbegan-start
2224, 
اقساط، سود و دوره بازپرداخت وام خودرو و کالا اعلام شدReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 8Rating: 5.0اقساط، سود و دوره بازپرداخت وام خودرو و کالا اعلام شداقساط، سود و دوره بازپرداخت وام خودرو و کالا اعلام شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی اقساط، سود و دوره بازپرداخت وام خودرو و کالا را اعلام و تاکید کرداقساط، سود و دوره بازپرداخت وام خودرو و کالا اعلام شد به هیچ وجه نیازی به مراجعه مردم به بانک‌ها نیست.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از بورس پرس، سیدعلی‌اصغر میرمحمدصادقی با بیان اینکه اقساط تسهیلات خرید خودرو با نرخ سود ۱۶درصد حداکثر ۷۰۸هزار و با نرخ سود ۱۲درصد ۶۵۸هزار تومان خواهد بود، گفت: دوره بازپرداخت وام خودرو از ۴ تا ۷ سال متناسب با توافق مشتری و خودروساز است.

وی درباره تسهیلات خرید خودرو و کارت اعتباری افزود: برای خرید خودرو و کارت اعتباری نیازی به مراجعه مردم به بانک‌ها نیست. بلکه متقاضیان باید به نمایندگی‌های مجاز که در سایت بانک مرکزی و وزارت صنعت اعلام می‌شود، مراجعه کنند. فهرست نمایندگی‌های مجاز و مشمول این طرح در جلسه نهایی با خودروسازان مشخص خواهد شد و از ۱۸ آبان مردم می‌توانند به نمایندگی‌ها مراجعه کنند.

به گفته وی داشتن اقساط تسهیلات دیگر، محدودیتی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

میرمحمدصادقی درباره تسهیلات کارت اعتباری گفت:در مرحله نخست، افراد را سازمان‌ها و دستگاه‌ها به بانک‌ها معرفی می‌کنند و افراد با ارائه گواهی کسر از حقوق؛ کارت اعتباری دریافت می‌کنند، بنابراین ابتدا کسانی که حقوق ثابت دارند بر اساس حقوق دریافتی کارت اعتباری می‌گیرند. اقساط کارت اعتباری ۱۰میلیون تومانی در دوره بازپرداخت ۱۸ماهه ۶۰۹ هزار تومان خواهد بود و در اجرای این طرح ها به هیچ وجه نیازی به مراجعه مردم به بانک‌ها نیست.

میرمحمدصادقی درباره جامعه زیر پوشش کارت اعتباری گفت: در مرحله اول این طرح برای کارکنان دستگاههایی که حقوق ثابت دارند اجرا می‌شود و در مرحله بعد نیز برای مشاغل آزاد تصمیم گیری خواهد شد.

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin