رویترز: طلا دوباره کف قیمت حدود ۶ سال پیش را تجربه می کند

nokhbegan-start
2224, 
رویترز: طلا دوباره کف قیمت حدود 6 سال پیش را تجربه می کندReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 8Rating: 5.0رویترز: طلا دوباره کف قیمت حدود 6 سال پیش را تجربه می کندرویترز: طلا دوباره کف قیمت حدود 6 سال پیش را تجربه می کند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

خبرگزاری رویترز اعلام کرد، احتمال زیاد بار دیگر قیمت طلا پس از آنکه به دلیل آماده شدنرویترز: طلا دوباره کف قیمت حدود 6 سال پیش را تجربه می کند سرمایه گذاران برای افزایش نرخ بهره در آمریکا بیشترین کاهش هفتگی را در بیش از دو سال گذشته تجربه کرد، به کف قیمت سال ۲۰۱۰ خواهد رسید.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از ایسنا، سرمایه گذاران پیش بینی می کنند بانک مرکزی آمریکا در ماه دسامبر (آذر)اقدام به افزایش نرخ بهره خواهد کرد، سیاستی که کاهش قیمت های طلا را در پی دارد.
در صورت تحقق پیش بینی یاد شده، این نخستین بار در ۱۰ سال گذشته خواهد بود که بانک مرکزی آمریکا اقام به افزایش نرخ بهره می کند.
بانک مرکزی آمریکا سال هاست به منظور تقویت اقتصاد این کشور، نرخ بهره را نزدیک صفر نگه داشته است اما اینک با بهبود شاخص های اقتصادی، در نظر دارد نرخ بهره را افزایش دهد.
دیروز (جمعه) پس از آنکه آمارهای آمریکا نشان داد نرخ اشتغال این کشور در ماه اکتبر افزایش یافته است، قیمت تحویل فوری طلا بیش از یک درصد کاهش یافت و با رسیدن به ۱۰۸۴.۹۰ دلار در هر اونس، کف قیمت سه ماهه را تجربه کرد.
مارنیه اون، رئیس بخش تحلیل فنی شرکت بازارهای جهانی «اینورما» واقع در نیویورک، گفت: قیمت طلا برای تحویل در ماه دسامبر (آذر) در بازار کامکس نیویورک به سرعت به طرف نقطه مقاومت فنی ۱۰۷۳.۷۰ دلار در هر اونس حرکت می کنند. در بازار لندن نیز قیمت تحویل فوری طلا تقریبا یک هزار و ۷۷ دلار در هر اونس یا نزدیک کف قیمت پنج سال و نیم گذشته است.
تحلیلگران می گویند، اگر قیمت های طلا به چنین سطوحی برسند، احتمالا می توانند سپس به سطح یک هزار دلار در هر اونس برسند.

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin