پاکستان واردات سیمان از ایران را متوقف می‌کند

nokhbegan-start
2067, 
پاکستان واردات سیمان از ایران را متوقف می‌کندReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 9Rating: 5.0پاکستان واردات سیمان از ایران را متوقف می‌کندپاکستان واردات سیمان از ایران را متوقف می‌کند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان سیمان پاکستان با بیان اینکه قاچاق سیمان از ایران به سمتپاکستان واردات سیمان از ایران را متوقف می‌کند پاکستان انجام می‌شود،‌ گفت: با افزایش تولید سیمان در داخل پاکستان واردات از ایران را متوقف می‌کنیم.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس  اتحادیه تولید کنندگان سیمان پاکستان اعلام کرد به‌دلیل رشد اقتصاد داخلی، تولید سیمان در این کشور افزایش یافته است، بنابراین واردات سیمان از ایران باید بسیار محدود شود.
وی همچنین اعلام کرد، قاچاق سیمان از سوی ایران به سمت پاکستان بازار داخلی این کشور را به هم زده است و دولت باید جلوی قاچاق سیمان را بگیرد.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان سیمان پاکستان همچنین گفته است تصمیم گیران باید مانع از هجوم سیمان ایرانی از مرز بلوچستان به پاکستان شوند که معمولاً از مسیر جاده یا خط آهن انجام می‌شوند.
وی تأکید کرده است که پاکستان باید عوارض وارداتی سیمان را ۲۰ درصد اعمال کند تا مانع از واردات بی‌رویه سیمان از ایران شود.
رئیس اتحادیه تولیدکننده سیمان پاکستان همچنین از قیمت تمام‌شده سیمان در پاکستان انتقاد کرده و آن را دلیلی بر قاچاق و واردات سیمان به این کشور عنوان کرده است که امکان رقابت با کشورهای تولیدکننده‌ای مانند ایران،‌ امارات و هند را ندارند. آنها از دولت خواستار کاهش هزینه‌های انرژی شده‌اند تا قیمت تمام‌شده تولید کاهش یابد.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان سیمان پاکستان گفته است با برنامه‌ریزی‌ انجام‌شده میزان اتکا به واردات از ۵۰ درصد به ۲۰ درصد کاهش یافته و برنامه برای صادرات هم در دستور کار است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin