جلسه شورای پول و اعتبار بدون نتیجه| بررسی نرخ سود دو هفته دیگر

nokhbegan-start
2224, 
جلسه شورای پول و اعتبار بدون نتیجه| بررسی نرخ سود دو هفته دیگرReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 11Rating: 5.0 جلسه شورای پول و اعتبار بدون نتیجه| بررسی نرخ سود دو هفته دیگر جلسه شورای پول و اعتبار بدون نتیجه| بررسی نرخ سود دو هفته دیگر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

جلسه دیشب شورای پول و اعتبار درباره نرخ سود بانکی بدون نتیجه پایان یافت و مقرر شد که جلسه شورای پول و اعتبار بدون نتیجه| بررسی نرخ سود دو هفته دیگر کاهش نرخ سود در جلسه دو هفته دیگر مجددا بررسی شود.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از خبرگزاری مهر، جلسه شورای پول و اعتبار دیشب با حضور رئیس کل بانک مرکزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. قرار بود در این جلسه موضوع کاهش نرخ سود بانکی مورد بررسی قرار گیرد، اما جلسه بدون مصوبه و نتیجه ای در این زمینه پایان یافت.
محمدرضا پور ابراهیمی عضو شورای پول و اعتبار در گفتگو با مهر با اعلام اینکه کاهش نرخ سود بانکی در جلسه شورا مورد بررسی قرار گرفت اما منجر به تصمیم گیری و نتیجه نشد، افزود: قرار است که این موضوع در جلسه دو هفته آتی شورا بار دیگر بررسی شود.
همچنین ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی ایران در این باره گفت: تغییر نرخ سود بانکی نیاز به بررسی بیشتری دارد.
این در حالی است که مدیران بانکهای دولتی و خصوصی روز شنبه هفته جاری موضوع کاهش نرخ سود بانکی به ۱۸ درصد را و اجرای آن از ابتدای آذرماه را مورد توافق قرار دادند که البته این موضوع دیروز از سوی رئیس شورای هماهنگی بانکهای دولتی رد شد.
البته این موضوع و توافقات و پیشنهادات بانکها در این زمینه در جلسه امشب شورا بررسی شد. همچنین پیش بینی می شد که کاهش نرخ سود بانکی از ۲۰ درصد به ۱۸ درصد در جلسه امشب شورای پول و اعتبار به تصویب برسد.

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin