افزایش سرمایه ایران خودرو مجوز گرفت

nokhbegan-start
2067, 
افزایش سرمایه ایران خودرو مجوز گرفتReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 16Rating: 5.0افزایش سرمایه ایران خودرو مجوز گرفتافزایش سرمایه ایران خودرو مجوز گرفت
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه ۲۷ درصدی ایران خودرو را صادر کرد. هیات مدیره تا این شرکت هم زمان تبدیل شدن به شرکتی ۱.۵۳ هزار میلیارد تومانی را اعلام کرد.

به گزارش رادیوسهام، “خودرو” در مجمع فوق العاده ۲۱ اسفند ۹۲ افزایش سرمایه ۵۹.۳ درصدی را تصویب و اقدام به افزایش سرمایه مرحله اول از ۹۶۰ به ۱.۲ هزار میلیارد تومان کرده بود. هیات مدیره هم اواسط ماه گذشته اقدام به ارسال گزارش توجیهی حسابرس به سازمان بورس کرد.

به این ترتیب با برگزاری جلسه هیات مدیره در شنبه آینده ۳۰ آبان ، سرمایه این شرکت از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران با ۳۳۰ میلیارد تومان افزایش به ۱.۵۳ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

هدف این تامین مالی هم بهبود سرمایه در گردش به منظور پشتیبانی خطوط تولید ، بهبود جریان سود آوری ، بهبود نسبت مالکانه و رقابت پذیری شرکت در صنعت و بازار سرمایه اعلام شده است.

افزایش سرمایه ایران خودرو مجوز گرفت

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin