پیش بینی بازار طلا و جواهر | ادامه کاهش قیمت طلا تا کی؟

nokhbegan-start
2224, 
پیش بینی بازار طلا و جواهر | ادامه کاهش قیمت طلا تا کی؟Reviewed by سایت رادیوسهام on Nov 23Rating: 5.0پیش بینی بازار طلا و جواهر | ادامه کاهش قیمت طلا تا کی؟پیش بینی بازار طلا و جواهر | ادامه کاهش قیمت طلا تا کی؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

طی ۵ هفته گذشته قیمت طلا روند نزولی به خود گرفته که در هفته آخر آبانماه کمترین ارزشپیش بینی بازار طلا و جواهر | ادامه کاهش قیمت طلا تا کی؟ طلا در ۵ سال اخیر به ثبت رسیده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به اینکه قیمت طلای جهانی به کمترین ارزش خود در ۵ سال اخیر رسیده است، بیان کرد: تصمیمات فدرال رزرو در یکماه گذشته بیشترین تاثیر را بر بازارهای مالی دنیا به خصوص بازار جهانی طلا داشته است.

به گزارش رادیوسهام به اقتصاد آنلاین، دومین ماه زمستان در حالی به کار خود پایان داد که کمترین ارزش طلا و سکه را در چند سال اخیر به ثبت رسانده است. قیمت هر گرم طلا به طور میانگین در آبانماه ۹۳ هزار تومان بوده که بالاترین قیمت در روز ۶ آبانماه به ارزش ۹۷ هزار و ۲۰۰ تومان و کمترین ارزش در آخرین روز آبانماه به ارزش ۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان به ثبت رسیده است.

بررسی قیمت‌ها در این ماه نشان از آن دارد که میل بازار طلای داخلی که سکه را در برمی‌گیرد در مجموع بر افت قیمت است و این روند در پی کاهش داد و ستد مصنوعات و سکه طلا، رکود بازار و ورود به ماه صفر است.

در کنار بازار داخلی، بازارهای بین‌الملل شاهد دو واقعه بسیار مهم تصمیمات فدرال رزرو و حوادث اخیر پاریس بود که با گشایش بازارها در اولین دوشنبه بعد از حوادث پاریس می‌توان گفت که این حوادث تاثیرچندانی بر بازارهای مالی دنیا نداشته و تاثیر اصلی را تصمیمات فدرال رزور آمریکا داشته است.

تصمیمات فدرال رزرو با قدرت خاصی بازارهای مالی به خصوص بازار انس جهانی را زیر سایه خود کشیده است و کمترین قیمت ۵ سال اخیر را رقم زده است.

در این رابطه رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به اینکه قیمت طلای جهانی به کمترین ارزش خود در ۵ سال اخیر رسیده است، بیان کرد: تصمیمات فدرال رزرو در یکماه گذشته بیشترین تاثیر را بر بازارهای مالی دنیا به خصوص بازار جهانی طلا داشته است.

محمد کشتی‌آرا اظهار کرد: طی ۵ هفته گذشته قیمت طلا روند نزولی به خود گرفته که در هفته آخر آبانماه کمترین ارزش طلا در ۵ سال اخیر به ثبت رسیده است و این رویه نشان از آن دارد که طلا میل بسیاری بر کاهش قیمت خود دارد.

وی ادامه داد: حوادث پاریس تاثیر چندانی بر بازارهای مالی نداشته است و بازارهای مالی به زیر سایه تصمیمات فدرال رزرو رفته‌اند.

او در رابطه با تاثیر تصمیمات فدرال رزرو بر بازارهای مالی، بیان کرد: تاثیرات تصمیم فدرال رزرو  بیشتر بر بازار طلا و اونس جهانی بوده است که عامل اصلی تقویت دلار و کاهش انس جهانی به شمار می‌رود.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در رابطه با بازار داخلی بیان کرد: قیمت‌ها در بازار داخلی همچون بازار جهانی روند نزولی به خود گرفته و به حداقل خود رسیده است و پیش بینی می‌شود کاهش قیمت طلا در بازار داخلی ادامه داشته باشد.

وی تاکید کرد: میانگین قیمت سکه تمام در آبانماه ۹۲ هزار تومان بود که در حال حاضر به قیمت ۹۰۵ هزار تومان به فروش می‌رسد و هر گرم طلای خام ۱۸ عیار در محدوده قیمتی ۹۲ هزار تومان معامله می‌شود.

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin