پیش بینی ۸۰ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها

nokhbegan-start
2067, 2682, 2681, 5895, 20, 2223, 
پیش بینی 80 نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 19Rating: 4.5پیش بینی 53 نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن هاپیش بینی 53 نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۵۵۴ votes, average: ۲.۸۳ out of ۵)
Loading...

در جدول زیر نظرات برخی از کارشناسان مطرح بازار در خصوص پیش بینی بازار ارز و طلا آورده شده است که می توانید به صورت خلاصه در جدول زیر مشاهده نمایید. همچنین متن کامل پیش بینی را با کلیک بر روی عکس هر شخص به صورت کامل مطالعه نمایید.

تاریختصویرنام و نام خانوادگیسِمتنظر
دی ماه 99احمد مجتهدرئیس سابق پژوهشکده پولی و بانکیانتظارات مردم درباره بهبود شرایط مبادلات ارزی باعث کاهش قیمت دلار شده اما قابل پیش‌بینی نیست که نرخ تا کجا پایین می‌آید. احتمال می‌دهم کاهش قیمت‌ها تا نهایتا یک هفته دیگر بیشتر ادامه پیدا نکند و از آنجا به بعد دیگر باید دید موضع دولت جدید آمریکا نسبت به ایران چیست.
دی ماه 99افزایش انتظارات از طلاتحلیلگران اقتصادی سوسایت جنرالقیمت طلا تا سه ماه آینده به کمتر از ۱۰۸۵ دلار در هر اونس خواهد رسید. افزایش ارزش دلار بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا و تصمیم احتمالی فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره از عوامل موثر بر افت احتمالی قیمت طلا در ماه های آینده خواهد بود.
دی ماه 99مرتضی ایمانی‌رادکارشناس اقتصادیاگر سیاست‌های پولی و ارزی ساماندهی نشود و مساله افزایش صادرات نفت و خروج ایران از لیست سیاه حل نشود، دوباره دلار گران می شود.
آذر ماه 99واردات طلا تاثیری در کاهش قیمت نداردتحلیلگران بین المللی طلاطلا در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ تا ۲ هزار و ۲۰۰ دلار بالا خواهد رفت و تا پایان سال آینده رکورد ۲ هزار و ۴۰۰ دلاری خود را خواهد شکست.
آذر ماه 99معاملات به کف رسید | بلاتکلیفی خریداران و فروشندگان در بازار طلاابراهیم محمدولیرییس اتحادیه طلا و جواهر تهرانبا توجه به کاهش فعلی قیمت اونس جهانی و کنترل نرخ ارز در داخل، احتمال می‌رود بازار طلا و سکه تا پایان سال آرام و با نوسان کم همراه باشد.
آذر ماه 99قیمت دلار کماکان در حال کاهش استاستیو هانکهاستاد اقتصاد کاربردی دانشگاه جان هاپکینز در بالتیمور آمریکافکر می‌کنم دلار احتمالا کمی بیشتر مقابل یورو عقب خواهد رفت و مهم است این نرخ برابری به دقت تحت نظر قرار گیرد. در واقع، نرخ برابری دلار مقابل یورو، مهم ترین نرخ برابری ارزی در جهان است.
آبان ماه 99پیش بینی جدید درباره آینده قیمت طلانادر بذرافشان دبیر اتحادیه طلای تهرانقیمت‌ طلا و سکه از روز گذشته وارد مدار کاهشی شده است که به نظر می‌رسد این روند ادامه‌دار باشد.
آبان ماه 99پیش بینی آینده قیمت طلا به روایت رییس اتاق بازرگانی شیرازکیتکونیوزاکثر تحلیلگران وال استریت و سرمایه گذاران به افزایش قیمت طلا در هفته جاری خوش بین هستند. این خوش بینی با حفظ سطح حمایت کلیدی طلا در سطح ۱۸۵۰ دلار پس از ریزش قیمت پنج درصدی که دوشنبه گذشته داشت، تقویت شده است.
آبان ماه 99حسینعلی حاجی‌دلیگانیعضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامیبا توجه به اینکه روند افزایش قیمت ارز در هفته‌های گذشته با سرعت زیادی اتفاق افتاد، بسیاری از افراد به دلیل حفظ ارزش دارایی‌های خود اقدام به خرید دلار کردند که البته در این فرآیند بسیاری از سودجویان مردم را به خرید هرچه بیشتر ارز‌های خارجی با قیمت کاذب تشویق کردند.
مهر ماه 99ارز همچنان در مدار صعودی | دلار یک روزه ۶۰۰تومان گران شدمجید سلیمی‌بروجنیتحلیلگر اقتصادیهیچ‌کس نمی‌تواند نتیجه انتخابات آمریکا را پیش‌بینی درست کند، بنابراین به نظر می‌رسد بازارساز باید انتظار خود را روی بدترین سناریو تنظیم کند. چنین دیدگاهی باعث می‌شود که سیاست‌گذار حتی در صورت ورود دوباره ترامپ، آمادگی لازم را برای مقابله با نوسانات ارزی داشته باشد.
مهر ماه 99یحیی آل اسحاقرییس اتاق بازرگانی ایران و عراقتلاطم‌ها و نوساناتی که در بازار طلا و ارز وجود دارد، خیلی به تصمیمات اخیر آمریکا ربط ندارد. ما باید فضای روانی و انتظارات جامعه را با واقعیت‌ها آشنا کنیم.
مهر ماه 99پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان ماه صفر | سکه نخرید، ضرر می‌کنیدابراهیم محمدولیرییس اتحادیه طلا و جواهر تهرانبا توجه به اینکه هفته آینده پایان ماه صفر است قیمت طلا و سکه تا پایان هفته بعد روند صعودی ندارد. اما با توجه به حباب بالای قیمت سکه، ممکن است در آینده خریداران سکه با زیان مواجه شوند.
مهر ماه 99پیش بینی جدید درباره آینده قیمت طلانادر بذرافشان دبیر اتحادیه طلای تهرانآنچه پیش‌بینی می‌شود، این است که قیمت طلا به دلیل افزایش قیمت انس جهانی در دو ماه آینده روند نوسانی پیش رو داشته باشد.
شهریور ماه 99وحید شقاقی شهریاقتصاددان و رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمیبا توجه به وابستگی اقتصاد ایران به دلار، مساله انتخابات آمریکا هم اهمیت بالایی برای ماه‌های آینده خواهد داشت.
شهریور ماه 99پیش بینی جالب از قیمت طلا در بازارکارشناسان بازارهای مالی تا زمانی که بانک های مرکزی نرخ بهره را هر چه بیشتر کاهش دهند طلا همچنان بالا خواهد رفت و حتی ممکن است به ۱۰ هزار دلار در هر اونس نیز برسد.
شهریور ماه 99چشم‌انداز نرخ ارز در بازار آزادمحمد لاهوتیرییس کنفدراسیون صادرات ایران همانطور که رییس بانک‌مرکزی بر غیرواقعی بودن قیمت تاکید داشتند من هم معتقدم که قطعا نرخ کنونی ارز، قیمت ذاتی آن نبوده و چنانچه برگشت ارز صادراتی و نفتی به شرایط عادی خود برگردد قیمت ارز نیز کاهش یافته و به ارزش ذاتی خود نزدیک خواهد شد.
شهریور ماه 99قیمت طلا و سکه گران خواهد شدابراهیم محمدولیرییس اتحادیه طلا و جواهر تهرانبه گفته رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران چنانچه رشد نرخ ارز با همین روال ادامه داشته باشد تا پایان شهریور ماه شاهد نوسان قیمت طلا و سکه خواهیم بود.
مرداد ماه 99قیمت دلار به چند تومان می‌رسد؟کامران ندریتحلیگر اقتصادی و استاد دانشگاهفعلا شواهدی که در بازار وجود دارد حاکی از آن است که کانال ۲۰ تا ۲۱ هزار تومان یک سطح مقاومتی جدی در بازار ارز است که بانک مرکزی برای کاهش آن با مدیریت انتظارات نمی­‌تواند کاری انجام دهد، بلکه باید میزان قابل ملاحظه­‌ای تزریق ارز به بازار صورت بگیرد تا این سطح مقاومتی شسکته شود.
مرداد ماه 99تکالیف بورسی وزیر اقتصاد برای جهش تولیدفرهاد دژپسندوزیر اقتصادامیدواریم به قیمت تعادلی در بازار دست پیدا کنیم البته با براوردی که از فضای بازار دارم سیگنال‌ها در این باره مثبت است و امیدوارم فضا بهتر شود.
مرداد ماه 99پیش‌بینی قیمت دلار | آیا دلار ارزان می‌شود؟هادی حق شناسکارشناس اقتصادیمنطق اقتصاد و تجربه سال‌های گذشته نشان می‌دهد پس از اندکی نوسان در نرخ ارز، قیمت دلار تثبیت خواهد شد مگر اینکه شوک شدیدی به اقتصاد وارد شود.
مرداد ماه 99طلا از قله ۱۶۰۰ دلار عبور کردکارشناسان بازار طلاتحلیلگران می گویند اونس طلا در معاملات هفته جاری رسیدن به مرز ۱۹۲۰ دلار را هدف گرفته و به نظر می رسد مانعی برای صعود بیشتر این فلز ارزشمند و شکسته شدن مرز ۲۰۰۰ دلار وجود ندارد.
مرداد ماه 99دلار ۵ نرخی می‌شود؟تعدادی از کارشناسان بازار ارزبازار ارز دیگر شیب صعودی قیمت‌ها را فعلا به خود نخواهد دید و آرامش نسبی بر بازار ارز حاکم خواهد بود.
تیر ماه 99قیمت طلا و سکه گران خواهد شدابراهیم محمدولیرئیس اتحادیه طلا تهرانقیمت دلار و انس جهانی طلا مدام در حال نوسان است. پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا تا پایان هفته نوساناتی داشته باشد. قمیت طلا خارج از ایران گران‌تر است.
تیر ماه 99پیش‌بینی قیمت طلا در پاییز امسال | آیا طلا ارزان می‌شود؟سهراب دل انگیزانرییس دانشکده اقتصاد دانشگاه رازی کرمانشاهطی یک دوره محدود مثلاً تا سه‌ماهه سوم سال ۱۳۹۹ که همچنان سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود، به نظر می‌رسد قیمت طلا صعودی خواهد بود اما ممکن است نوساناتی هم داشته باشد.
تیر ماه 99راهنمای سرمایه‌گذاری طلا با سود مستمرافشین نبوی معاون ارشد بازرگانی MKSSAبه نظر می‌رسد بازار در شرایط کنونی در یک محدوده گیر کرده باشد اما برای عبور از این سطح نیاز است طلا از ۱۷۴۰ دلار در هر اونس عبورکند که در این صورت صف آرایی خوبی در این بازار خواهیم داشت.
تیر ماه 99دلار تا سی هزار تومان پیش می رود!اسماعیل غلامیمعاون سابق سازمان خصوصی سازیاگر این روال به همین شکل ادامه پیدا کند و پول مردم ضعیف وارد بورس شود عده ای این پول ها را جمع می کنند و به سمت بازار ارز می روند و در پی این تقاضا بی شک قیمت دلار تا سی هزار تومان پیش می رود.
خرداد ماه 99قیمت طلا و سکه گران خواهد شدابراهیم محمدولیرئیس اتحادیه طلا تهرانصعود نرخ ارز و اونس جهانی را عامل افزایش نرخ طلا و سکه طی روزهای اخیر عنوان کرد و گفت: درصورت ادامه روند صعودی نرخ ارز، نرخ طلا و سکه نیز گران خواهد شد.
خرداد ماه 99چه بر سر دلار خواهد آمد؟مهدی رئیس‌زادهمشاور بانکی اتاق بازرگانی تهراندر این شرایط بحرانی باید دولت‌ها به معنای واقعی به کمک مردم بشتابند و تقاضا را در یک خط متعادلی حفظ کنند تا سمت عرضه به فعالیت خود ادامه دهد، اگر این اتفاق نیفتد قیمت ارز به راحتی کاهش نمی‌یابد.
خرداد ماه 99قیمت طلا تا پایان خرداد چه می‌شود؟نادر بذرافشان دبیر اتحادیه طلای تهرانچنانچه ثبات بازار ارز و انس جهانی طلا ادامه داشته باشد، قیمت طلا تا پایان خرداد ماه گران نخواهد شد.
خرداد ماه 99پیش بینی وضعیت بازار ارز در سال 99علی اصغر سمیعیرییس اسبق کانون صرافان دلیل اصلی هجوم خریداران در این زمان به بازار ارز را می‌توان کاهش شتاب روند صعودی قیمت‌ها در بورس دانست، چون همه می‌دانیم سرمایه از خطر گریزان است و همین که در بازاری، خطر ریزش را احساس کند، به سرعت از آن بازار خارج شده و وارد بازارهای کم خطرتر می‌شود.
اردیبهشت ماه 99پیش‌بینی افزایش قیمت طلا در هفته جاریوب‌سایت سیکینگ آلفابهای طلا به روند صعودی خود ادامه می دهد و می توان شاهد یک طلا ۳ هزار دلاری در هر اونس در انتهای سال ۲۰۲۰ باشیم.
اردیبهشت ماه 99پیش‌بینی قیمت دلار تا پایان سالمیثم رادپورکارشناس بازارهای مالیبرای سال ۹۹ مهمترین عامل موثر بر افزایش نرخ ارز را کسری بودجه دولت می‌دانم. برای سال ۹۹ جابه‌جایی جدی قیمت و جهش نرخ را برای دلار متصور نیستم.
اردیبهشت ماه 99پیش بینی محدوده قیمتی دلار در سال 99سیدرضی حاجی‌آقامیریعضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهرانمهم‌ترین عامل تاثیر‌گذار بر نرخ دلار در سال ۹۹ ارتباط بین ایران و آمریکا است.
اردیبهشت ماه 99کیتکونیوزاکثریت تحلیلگران وال‌استریت و سرمایه‌گذاران مین‌استریت به افزایش قیمت طلا در هفته پیش‌رو خوش‌بین هستند. با این حال، تعداد بدبین‌ها در این نظرسنجی افزایش یافته است.
فروردین ماه 99مرتضی ایمانی‌راداقتصاددان و کارشناس بازارهای مالیقیمت ارز و بازار ارز همچنان پیشرو در اقتصاد ایران خواهد بود بنابراین تغییرات قیمتی بخش بورس، مستغلات، خودرو گروه‌های کالایی، اوراق بدهی و طلا را می‌‌توان با کمک قیمت ارز و پیش‌بینی قیمت ارز در داخل کشور برآورد کرد.
فروردین ماه 99نادر بذرافشان دبیر اتحادیه طلای تهران طبق پیش‌بینی کارشناسان بین‌المللی قیمت انس جهانی طلا در سال ۹۹ به مرز یک هزار و ۸۰۰ دلار خواهد رسید، با این شرایط چنانچه قیمت انس جهانی طلا گران شود قیمت طلا نیز در بازار داخل نوسان خواهد داشت.
فروردین ماه 99دلار در بودجه ۹۹ چقدر است؟سهراب دل‌انگیزانرییس دانشکده اقتصاد دانشگاه رازی کرمانشاهنمی‌توان پیش‌بینی دقیقی از قیمت دلار در سال ۹۹ ارایه کرد، اما به نظر می‌رسد دولت علاقه‌ای به دلار زیر ۱۵ هزار تومان ندارد و من پیش‌بینی می‌کنم دلار در کانال ۱۵ تا ۱۸ هزار تومان قرار بگیرد.
فروردین ماه 99پیش بینی وضعیت بازار ارز در سال 99علی اصغر سمیعیرییس اسبق کانون صرافان اگر بخواهیم اوضاع ارز در کشور را مورد بررسی قرار دهیم، دو پارامتر را می باید در نظر بگیریم؛ یکی وضعیت پول ملی است و قوت و ضعف آن و روند قوی شدن یا ضعیف شدن آن و دیگری اینکه ببینیم عرضه و تقاضای ارز در چه وضعیتی قرار دارد.
اسفند ماه 98ارز همچنان در مدار صعودی | دلار یک روزه ۶۰۰تومان گران شدمیثم رادپورکارشناس بازار ارزواقعیت این است که همیشه یک دوره ثبات بعد از جهش قیمتی وجود دارد، در دوره‌های قبلی ما دوره‌های ثبات ۷ تا ۸ ساله هم داشتیم. ما باید توجه داشته باشیم که در سال ۹۷ یک بحران قیمتی به وجود آمد و نمی‌دانیم که دوره ثبات پس از آن تا چه زمانی خواهد بود، به همین دلیل نمی‌توانیم بگوییم سال ۹۹ سال ثبات هست یا خیر.
اسفند ماه 98قیمت طلا پس از عید چه می‌شود؟مسعود یزدانینایب رئیس اول اتحادیه طلای تهرانچنانچه قرار باشد در بازار ارز کنترلی از سوی بانک مرکزی شکل نگیرد و قیمت دلار به همین منوال افزایش یابد قیمت طلا پس از عید مجدد گران می‌شود.
اسفند ماه 98افت قیمت نفت چه تاثیری بر قیمت دلار دارد؟مرتضی عزتیاقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تهرانقیمت نفت تاثیر چندان زیادی بر قیمت دلار ما نمی‌تواند داشته باشد، چون حجم صادرات نفت ما آنقدر کم است که تاثیر نوسانات قیمت نفت بر آن به طور محسوس دیده نمی‌شود.
اسفند ماه 98وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه افزایش یافتنادر بذرافشان دبیر اتحادیه طلای تهران چنانچه قیمت انس جهانی طلا در ماه‌های آینده افزایش یابد و از طرف دیگر قیمت دلار کنترل نشود قیمت سکه در سال آینده گران خواهد شد.
بهمن ماه 98غلامحسین شافعیرئیس اتاق بازرگانی ایرانبنده شخصا بعید می‌دانم سال آینده قیمت دلار تا مرز رقمی نزدیک ۲۰ هزار تومان برسد. قیمت دلار نه تنها به مسائل داخل کشور بلکه به تحولات منطقه هم بستگی دارد.
بهمن ماه 98ابراهیم محمدولیرئیس اتحادیه طلا تهرانتجربه سال‌های گذشته نشان داده است که وضعیت بازار بهتر شده و رونق می‌گیرد.
بهمن ماه 98دلار در بودجه ۹۹ چقدر است؟مهرداد رحمانیاستاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان تا زمانی که مؤلفه‌های عرضه و تقاضای ارز دستخوش تغییر جدی نشوند لذا انتظار بر این است که تا پایان سال جاری نرخ ارز پنج درصد کمتر و یا بیشتر از نرخ جاری در نوسان باقی بماند.
بهمن ماه 98محمد کشتی آراینایب‌رییس دوم اتحادیه طلا و جواهرطبق آخرین معاملات انجام شده قیمت انس جهانی طلا در هفته گذشته با نوسان چهار تا پنج درصدی مواجه بوده اما این موضوع عاملی بر گران شدن قیمت طلا در بازار داخل نیست. طی روز پنج‌شنبه نوسان قیمت دلار باعث شد که قیمت طلا در بازار داخل گران شود.
دی ماه 98FATF چه تاثیری بر بازار ارز گذاشت؟میثم رادپورکارشناس بازار ارزاین کارشناس بازار ارز درباره چشم انداز بازار ارز تا پایان امسال، گفت: تا پایان امسال، ثبات بازار ارز حفظ خواهد شد و به جز نوسان‌های کوتاه مدت و محدود، شاهد تلاطم‌ها و جهش قیمت‌ها نخواهیم بود.
دی ماه 98کیتکونیوزبر اساس تازه‌ترین نظرسنجی کیتکو، اکثریت تحلیلگران وال‌استریت و سرمایه‌گذاران خرد مین‌استریت به افزایش قیمت طلا در هفته پیش رو خوش‌بین هستند.
دی ماه 98مسعود خوانساریرئیس اتاق بازرگانی تهراناگر بودجه قرار باشد اجرایی شود، به طور قطع در سال ۹۹ مجدد یک جهش ناگهانی را در مورد ارز خواهیم داشت.
دی ماه 98فیلیپ نیومنمدیر موسسه Metals Focusمنفی بودن نرخ بهره اوراق قرضه در بسیاری از مناطق جهان نیز تاثیر مهمی بر رشد تقاضا و قیمت جهانی طلا خواهد داشت. البته پیش بینی من این است که قیمت طلا سال آینده با رشد تدریجی روبرو خواهد شد و نباید انتظار افزایش ناگهانی و چشمگیر قیمت را داشته باشیم.
آذر ماه 98ارز همچنان در مدار صعودی | دلار یک روزه ۶۰۰تومان گران شدمحمد لاهوتیرئیس کنفدراسیون صادراتبا توجه به افزایش قیمت بنزین افزایش ۴ تا ۵ درصدی قیمت ارز طبیعی است اما بیش از آن فاقد توجیه اقتصادی است و وضعیت اکنون به خاطر جو روانی است که اگر ثبات و اطمینان به بازار برگردد این حباب از بین می‌رود و شاهد کاهش قیمت ارز خواهیم بود.
آذر ماه 98سرمایه‌گذاری بر روی طلا یکی از بهترین گزینه‌هاستنادر بذرافشاندبیر اتحادیه طلای تهرانچنانچه قصد خرید مصنوعات طلا را دارند، مصنوع مورد نظر را خریداری کنند؛ چرا که ممکن است قیمت طلا تا پایان سال گران شود.
آذر ماه 98۲ سیگنال ارزی برای آینده دلار | ارز ارزان می‌شود؟جمعی از کارشناسان اقتصادیاگر اوضاع اقتصادی کشور تا پایان سال تغییر چندانی نداشته باشد نرخ ارز نیز در همین محدوده ۱۱هزار تومان در نوسان خواهد بود.
آذر ماه 98علی صادقینمدرس و پژوهشگر اقتصادیبا توجه به رکود نسبی که بر اقتصاد جهان حاکم است، قیمت جهانی طلا در شش ماه آینده در محدوده هزار و ۴۰۰ تا هزار و ۵۵۰ دلار پیش‌بینی شده است.
آبان ماه 98عده‌ای فشار می‌آورند دلار گران شودعبدالناصر همتیرییس‌کل بانک مرکزینرخ فعلی ارز تحت تاثیربیش جهش قبلی ناشی از عوامل انتظاری و تداوم تحریم‌ها بوده و از پیشتوانه عوامل بنیادی برخوردار نیست.
آبان ماه 98سرمایه‌های سرگردان بزرگترین مشکل صنف طلا و جواهرمسعود یزدانی نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهرانقیمت طلا از قیمت ارز تبعیت می‌کند. ثبات قیمت ارز و قرار گرفتن آن در کانال ۱۱ هزار تومان باعث شد که قیمت طلا ثابت باقی بماند و رشد چشمگیری نداشته باشد. آنچه که به نظر می‌رسد، این است که قیمت طلا در این هفته از محدود ۴۰۰ تا ۴۱۰ هزار تومان فراتر نخواهد رفت.
آبان ماه 98دلار به بالاترین سطح ۶ روز اخیر رسیدسید تقی کبیریعضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامیدولت اگر بتواند منابع ارزی را درست مدیریت کند، در خصوص بازار ارز حداقل تا پایان سال می‌توان ثبات قیمت داشت.
آبان ماه 98پیش‌بینی یک فعال بازار از روند قیمت طلامحمد کشتی آراینایب‌رییس دوم اتحادیه طلا و جواهربا توجه به اینکه روزهای پایانی ماه صفر را پشت سر می‌گذاریم به نظر می‌رسد که قیمت طلا تا پایان ماه صفر در محدوده ۴۰۵ هزار تومان ثابت باقی بماند.
مهر ماه 98مرتضی ایمانی‌رادکارشناس اقتصادیکاهش قیمت دلار پیش‌بینی نمی‌شود؛ مگر توافق سیاسی مهمی شکل بگیرد.
مهر ماه 98طلا در چه بازه زمانی انفجار قیمت را تجربه خواهد کرد؟سوکی کوپرتحلیلگر بانک استاندارد چارتردطلا طلا که امسال توانست به بالاترین حد قیمتی در بیش از شش سال گذشته صعود کند، همچنان از موج تقاضا برای دارایی امن سود می‌برد و قیمت این فلز در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ به ۱۵۱۰ دلار در هر اونس و در سال آینده به ۱۵۷۰ دلار خواهد رسید.
مهر ماه 98حیدر مستخدمین حسینیمعاون اسبق بانک مرکزیاگر شرایط مهیا شود، پیش بینی می‌شود، تا پایان سال بازار ارز از ثبات فعلی برخوردار باشد.
مهر ماه 98سرمایه گذاران منتظر افزایش قیمت نجومی طلا نباشندکیتکونیوزبیشتر سرمایه‌گذاران خرد مین‌استریت همچنان به روند صعودی طلا خوش‌بین هستند.
شهریور ماه 98چرا قیمت دلار در حال کاهش است؟فاطمه مقیمیعضو اتاق بازرگانی تهراننرخ دلار می‌تواند پایین‌تر از نرخ‌های فعلی آمده و وارد کانال ۸۰۰۰ تومان شود.
شهریور ماه 98پیش‌بینی رییس اتحادیه طلا درباره قیمت‌ها در ماه محرمپیش‌بینی رییس اتحادیه طلا درباره قیمت‌ها در ماه محرمابراهیم محمدولیرئیس اتحادیه طلا تهرانچند سالی است که قیمت طلا در ماه محرم بین ۱۰ تا ۱۵درصد نسبت به ماه‌های قبل ارزان‌تر می‌شود که انتظار ما برای امسال نیز همین مقدار کاهش است.
شهریور ماه 98سرمایه گذاران منتظر افزایش قیمت نجومی طلا نباشندگلد ایگلبا توجه به شدت گرفتن جنگ تجاری و تشدید وضع ناآرام اقتصاد جهانی در هفته های اخیر و کاهش ارزش دلار و افزایش وابستگی روزانه کشورها به طلا این فلز گران بها نه تنها ثبات قیمت نخواهد داشت بلکه قیمت آن روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد.
شهریور ماه 98اگرچه ریسک سودگیری از رشد اخیر قیمت طلا وجود دارد اما فضا برای این فلز زرد همچنان مثبت است.مجیدرضا حریریعضو اتاق بازرگانیبه نظر می‌رسد بالاخره ابزارهای مدیریتی برای مهار نوسان بازار به درستی مورد استفاده قرار گرفته و بازارارز با آرامشی نسبی روبه‌روست که این وضعیت می‌تواند در تزریق آرامش به دیگر بازارها نیز موثر واقع شود.
مرداد ماه 98مارک اوبِرنتحلیلگر بازار طلا با توجه به نااطمینانی‌های سیاسی، دورنمای اقتصادی و رشد فزاینده تقاضا برای طلا، انتظار می‌رود تا پایان سال میلادی فلز زرد از مرز هزار و ۵۰۰ دلار عبور و شاید سطح هزار و ۶۰۰ دلار را هم تجربه کند.
مرداد ماه 98کاهش قیمت ارز چقدر منطقی است؟معصومه آقاپور علیشاهینماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامیقاعدتا هر چه سریعتر بازار متشکل ارزی آغاز به کار کند ما به سمت تک نرخی شدن ارز نزدیک می‌شویم و هرچه آغاز به کار این بازار به تعویق بیافتد مشکلات تولیدکنندگان افزایش پیدا خواهد کرد.
مرداد ماه 98ادامه روند صعودی قیمت طلا در هفته جاریکیتکونیوزاگرچه ریسک سودگیری از رشد اخیر قیمت طلا وجود دارد اما فضا برای این فلز زرد همچنان مثبت است.
مرداد ماه 98اگرچه ریسک سودگیری از رشد اخیر قیمت طلا وجود دارد اما فضا برای این فلز زرد همچنان مثبت است.محمدرضا پور ابراهیمینماینده مجلسپیش‌بینی ما کاهش نرخ ارز است و فکر می‌کنم که این کاهش‌ها ادامه خواهد داشت ولی از نظر ما اولویت ثبات در بازار ارز است.
تیر ماه 98آینده قیمت طلا چه خواهد شد؟ابراهیم محمدولیرئیس اتحادیه طلا تهرانچنانچه روال هفته اخیر در بازار ارز و سکه ادامه‌دار باشد، میزان داد و ستد احتمالا رشد خواهد کرد. در این بازه زمانی قیمت واقعی دلار نیز بین ۱۰ تا ۱۱ هزار تومان است.
تیر ماه 98جاستین اسمرکتحلیلگر ارشد بانک وستپک استرالیا مهمترین تغییر در چشم انداز قیمت طلا این است که قیمت این فلز گرانبها تا پایان امسال به بیش از ۱۴۴۰ دلار و تا پایان ۲۰۲ میلادی به ۱۳۷۴ دلار خواهد رسید.
تیر ماه 98 امیر خجستهعضو هیات‌رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس نوسانات قیمت ارز از بیرون یا از داخل نیست بلکه تیم تخصصی و اقتصادی دولت قیمت ارز را بالا و پایین می‌برد و امیدواریم قیمت دلار به زیر ۱۰ هزار تومان برسد.
تیر ماه 98موسسه سرمایه گذاری تی دی اسموسسه سرمایه گذاری تی دی اس پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا به زودی به هدف ۱۴۸۵ دلاری دست خواهد یافت.
خرداد ماه 98پیش‌بینی قیمت طلا در هفته جاریکیتکونیوزبا توجه به مثبت شدن نمودارهای فنی برای رشد قیمت طلا، انتظار دارد روند افزایش قیمت طلا ادامه پیدا کند.
خرداد ماه 98دلار به بالاترین سطح ۶ روز اخیر رسیدمرتضی ایمانی‌رادکارشناس اقتصادیقیمت دلار تا سه ماه آینده در صورتی که تحول سیاسی خاصی رخ ندهد، در کانال ۱۳ هزار تومان باقی می‌ماند.
خرداد ماه 98ابراهیم محمدولیرئیس اتحادیه طلا تهرانهفته گذشته قیمت انس جهانی روند متعادلی را داشت؛ چنانچه امروز قیمت انس جهانی طلا افزایش یابدقیمت طلا در بازار داخل نیز گران خواهد شد. امیدواریم قیمت طلا تا پایان این هفته نیز روند آرامشی را داشته باشد.
خرداد ماه 98چرا نرخ ارز نزولی و صعودی شد؟بهمن قدمی دمآبیکارشناس مسائل اقتصادی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرددلیل دیگر این تلاطم‌ها در بازار ارز، دلالان و کانال‌های اعلام نرخ هستند که یکی از اهداف تشکیل بازار جدید ارزی توسط دولت، دور نگه داشتن این عوامل از تأثیر گذاری بر نرخ ارز است.
اردیبهشت ماه 98محمد کشتی آراینایب‌رییس دوم اتحادیه طلا و جواهردر شرایط فعلی هر قطعه سکه تمام بهار آزادی حدود ۵۳۰ هزار تومان حباب دارد. متاسفانه شرایط و دگرگونی لحظه‌ای در حوزه سیاست باعث کاهش پیش‌بینی‌ها در حوزه بازار طلا و ارز شده است و از این رو نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی از وضعیت قیمت طلا داشت.
اردیبهشت ماه 98رایان لَسلیتحلیلگر بازار جهانی طلا مهم‌ترین رقیب بازار طلا، بازار سهام آمریکاست. با این حال بر اساس پیش‌بینی‌های او قیمت طلا بار دیگر به روند صعودی خود باز خواهد گشت و تا پایان سال ۲۰۲۵ به بیش از ۲۰۰۰ دلار به ازای هر اونس می‌رسد.
اردیبهشت ماه 98محمود باغجریاستاد دانشگاه شهید بهشتیبا توجه به اقدامات بانک مرکزی در ایجاد بازار متشکل ارزی، اگر شرایط سیاسی فعلی در مناسبات بین ایران و آمریکا به وجود نمی‌آمد قیمت دلار قطعاً کاهشی می‌شد و نرخی بسیار کمتر از نرخ فعلی داشت. با این حال و حتی با به وجود آمدن مسائل سیاسی اخیر بعید است قیمت دلار نوسان چندانی را تجربه کند.
اردیبهشت ماه 98محمد کشتی آراینایب‌رییس دوم اتحادیه طلا و جواهربا توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم، به نظر می‌رسد قیمت طلا و سکه تا پایان هفته ارزان شود و روند باثباتی داشته باشد.
فروردین ماه 98پیش‌بینی قیمت دلار در سال ۹۸عبدالرضا مصریعضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معمولا فروردین ماه زمان مناسبی برای مشخص شدن نرخ ارز نیست، زیرا تعطیلات تازه تمام شده و بازار نیز آنچنان فعال نشده‌، اما پیش‌بینی می‌کنم که روند قیمت دلار در ماه آینده کاهشی خواهد شد و قیمت منطقی دلار بین هشت تا ۹ هزار تومان است.
فروردین ماه 98قیمت سکه در ماه رمضان گران نمی‌شودنادر بذرافشاندبیر اتحادیه طلا و جواهر تهرانتقاضا در بازار طلا و سکه کاهش یافته و قیمت طلا به یک آرامش نسبی دست یافته است. چنانچه این وضعیت فعلی در ماه رمضان ادامه یابد قیمت سکه در آینده گران نمی‌شود.
فروردین ماه 98یحیی آل اسحاقعضو سابق اتاق بازرگانیبانک مرکزی قصد ثبات و ریزش نرخ دلار را برای سال ۹۸ قطعی کرده و قرار است تا با تشکیل بازار متشکل ارزی دست بسیاری از سودجویان را از بازار آزاد قطع کند.
فروردین ماه 98موسسه سرمایه گذاری تی دی اس موسسه سرمایه گذاری تی دی اس اعلام کرده است که طلا این پتانسیل را دارد که تا پایان سال جاری میلادی با افزایش قیمت بیشتری روبرو شود و قیمت هر اونس طلا تا ۳ ماه پایانی امسال به بیش از ۱۳۷۵ دلار خواهد رسید.
اسفند ماه 97محمد عزیزیعضو کمیسیون صنایع مجلسدر سال آتی نرخ ارز و طلا با دور اندیشی های بانک مرکزی به نقطه مطلوب خود رسیده و با از بین رفتن حباب نرخ ها بازار آرامش نسبی را تجربه خواهد کرد.
اسفند ماه 97ایمان نوربخشکارشناس امور بانکیتا زمانی که بانک مرکزی رشد نقدینگی را کنترل نکند، چرخه باطل جهش ارزی و بعد کنترل و ثبات ارزی ادامه خواهد داشت.
اسفند ماه 97رابرت رنیتحلیلگر “وستپک گلوبالبرنامه ریزی روند فنی (تکنیکال ) قیمت طلا در حال حاضر بسیار قوی است و حتی اگر در کوتاه مدت نتواند به بالای ۱۳۵۰ دلار در هر اونس صعودکند ،سرمایه گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند در سال آینده قیمت طلا به سقف قیمت چندین ساله یعنی ۱۴۸۰ دلار در هر اونس برسد.
اسفند ماه 97محمد امیرزادهعضو هیات نمایندگان اتاق تهران بعید است که در سال ۹۸ نرخ ارز تعدیل یا کاهش یابد؛ معتقدیم نرخ ارز در سال آتی روند نزولی نخواهد داشت.
بهمن ماه 97محمد حسینیعضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلسبا سیاستگذاری های بانک مرکزی تراز ارزی کشور مثبت است و نرخ ارز در پایان سال گران نمی شود.
بهمن ماه 97جورج میلینگ استنلیتحلیلگر و استراتژیست موسسه استیت استریت گلوبالقیمت طلا طی ماه های آینده بین ۱۳۵۰ تا ۱۴۰۰ دلار در نوسان خواهد بود. در شرایط کنونی هرگونه کاهش قیمت طلا فرصت مناسبی برای خرید خواهد بود.
بهمن ماه 97مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامیدر حالی که منابع ارزی کشور به علت تحریم‌ها به شدت محدود شده است، افزایش بیش از حد تقاضا برای ورود کالاهای اساسی، می‎تواند در آینده به کمبود منابع ارزی شدت بخشیده و بر بحران ارزی و افزایش قابل توجه مجدد نرخ ارز بینجامد.
بهمن ماه 97موسسه تی دی اسموسسه تی دی اس در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است قیمت طلا و سایر فلزات صنعتی با ارزش در سال جاری با افزایش روبرو خواهد شد.
دی ماه 97رویترزدر حال مشاهده ترک هایی بر روی چشم انداز آینده اقتصاد جهانی هستیم. بنابراین مردم خیلی نگران شده اند و دارند پولشان را وارد بازار طلا می کنند.»
دی ماه 97محمد کشتی آرایرئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر کشتی آرای با بیان اینکه بازار تمایلی به افزایش قیمت ندارد، گفت: با توجه به تعطیلی بازارهای مالی جهان، قیمت ها تا چند روز آینده ثابت خواهند بود.
آذر ماه 97کیتکو نیوزتحلیلگران وال‌استریت درباره روند قیمت طلا در روزهای آینده اختلاف نظر دارند؛ اما خرده‌فروشان مین‌استریت بر این باور هستند که قیمت طلا روندی صعودی در کوتاه‌مدت خواهد داشت.
آذر ماه 97جمعی از صاحب نظران بازار ارزعده‌ای معتقدند نرخ ارز بار دیگر در مسیر صعودی قرار گرفته و آرامش نسبی حاکم بر بازار به زودی از دست خواهد رفت.
آذر ماه 97ابراهیم محمدولی رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهرانقیمت طلا و سکه روند کاهشی خود را تا واقعی شدن نرخ این محصول ادامه خواهد داد.
آبان ماه 97کیتکو نیوزدر نظرسنجی این هفته کیتکو ۱۵ تحلیلگر وال‌استریت شرکت کردند که از این تعداد ۹ نفر معادل ۶۰ درصد به افزایش قیمت طلا در کوتاه‌مدت رای دادند.
آبان ماه 97ولی الله سیفرئیس سابق بانک مرکزی انتظارات مثبت و امید و اطمینان نسبت به آینده قطعا منجر به استمرار آرامش و ثبات در فضای اقتصادی می‌شود و لازم است از هرگونه اقدامی که نتیجه آن تزریق ناامیدی و یاس به جامعه باشد پرهیز شود.
آبان ماه 97عین الله شریف پورنایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامیوضعیت به نحوی است که پیش بینی می شود دلارهای خانگی به بازار عرضه شود و با توجه به حجم بالای دلارهای خانگی، قیمت ارز تعدیل می شود.
آبان ماه 97آستین پیکلتحلیلگر ارشد بانک ولس فارگو آمریکارابطه معکوس بین دلار آمریکا و قیمت طلا موجب خواهد شد تا قیمت این فلز گرانبها تا ۱۲ ماه آینده افزایش یابد.
مهر ماه 97شورای جهانی طلا نااطمینانی در فضای اقتصادی به‌مرور تقاضای سرمایه‌گذاری در بازار طلا را افزایش می‌دهد که چشم‌انداز روشنی برای قیمت اونس فلز زرد خواهد بود.
مهر ماه 97عبدالناصر همتیرئیس کل بانک مرکزیسکه و ارز محل خوبی برای سرمایه‌گذاری نیستند و ریسک زیادی دارند و بهتر است برای سرمایه گذاری بخش‌های دیگری را انتخاب کنند.
مهر ماه 97سلاح ورزینایب رییس اتاق بازرگانی ایرانوی پیش‌بینی کرد که دلارهای خانگی بیشتری به بازار وارد شوند و روند افت قیمت دلار ادامه‌دار باشد و در محدوده قیمت بازار ثانویه قرار گیرد که متعادل‌ترین قیمت برای آن است.
مهر ماه 97موسسه تحقیقاتی جی اف ام اس موسسه تحقیقاتی جی اف ام اس پیش بینی کرده است که نگرانی های جدید مالی می تواند قیمت جهانی طلا را در کوتاه مدت بالاتر از سطح ۱۲۰۰ دلار در هر اونس نگه دارد.
شهریور ماه 97جیم راجرزکارشناس سرمایه‌گذاریدر سال‌های پیش رو دلار جایگاه خود را به عنوان ارز جهانی از دست خواهد داد چرا که در طول تاریخ همواره با تغییر شرایط، کشورها به سمت ارزهای جدیدتر و مطمئن‌تر حرکت کرده‌اند.
شهریور ماه 97ابراهیم محمدولیرییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ممکن است مقدار کمی خرید سکه در بازار صورت گیرد که احتمال توقف خریدها با توجه به وضعیت موجود وجود دارد.
شهریور ماه 97جان هاتهاویتحلیلگر برجسته اقتصادی و استراتژیست بین المللیبه نظر من رشد فزاینده قیمت طلا در بازارهای جهانی کاملا قریب الوقوع و نزدیک است.
مرداد ماه 97تب و تاب معاملات در بازار ارز|دلالان: قیمت می‌شکندرضا ترکاشونددبیرکل کانون صرافان ایرانهنوز تقاضاهای اصلی در بازار ارز، غیرواقعی است و اگر این تقاضاها کنار گذاشته شود، بازار تا دو هفته آینده به پایداری می رسد و می تواند به تقاضاهای ارز خدماتی پاسخ دهد.
مرداد ماه 97چگونگی خرید و فروش ارز در بازار ثانویه تشریح شدطهماسب مظاهریرییس کل اسبق بانک مرکزیامیدواریم رییس کل جدید بانک مرکزی بتواند تقاضاها برای حفظ ارزش دارایی را از بازار خارج کند، زیرا اگر تنها تقاضای اقتصادی در بازار باشد، نرخ ارز متعادل خواهد شد.
مرداد ماه 97مهمترین متغیرهای تاثیر گذار بر قیمت سکه درهفته جاری |افزایش حباب قیمتیمحمد کشتی آرایرئیس اتحادیه طلا و جواهربه نظر مى رسد که با توجه به نزدیک شدن تاریخ تحریم ها که ١۵ مرداد ماه است و نیز بسته جدید ارزى بازار که این هفته بانک مرکزى اعلام مى کند شاهد تغییراتى در قیمت طلا و سکه در بازار خواهیم بود.
مرداد ماه 97موسسه سرمایه گذاری ای بی ان امرو طلا نزدیک به کف قیمتی خود است و این احتمال وجود دارد که قیمت این فلز گرانبها طی ماه های آینده با رشد فزاینده ای روبرو شود.
تیر ماه 97محمدرضا سبزعلیپوررئیس مرکز تجارت جهانی ایرانمیتوانیم نرخ دلار را ظرف مدت ۶ ماه الی یکسال از قیمت کنونی در بازار آزاد به حدود ۶۰۰۰ تومان کاهش داده و افزایش سرسام آور تورم را هم کنترل کنیم البته به شرطی که دولت خواستار اجرای این طرح باشد.
تیر ماه 97محمدرضا مودودیمعاون سازمان توسعه تجارتاز آنجاکه هماهنگی میان نرخ رسمی و آزاد ارز وجود ندارد، هیچ تضمینی برای ثبات نرخ نیست و حتی ممکن است باوجود تقاضا برای خرید یک نوع ارز، نرخ آن ریزش پیدا کند و در چنین شرایطی مردم متضرر می‌شوند.
تیر ماه 97ابراهیم محمد ولی رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران اگر دولت به تعهدات خود عمل کند به طور حتم بازار آرام و سکه ارزان خواهد شد.
تیر ماه 97کیتکو نیوزتازه ترین نظرسنجی نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی افزایش قیمت جهانی طلا طی روزهای آینده را پیش بینی می کنند.
خرداد ماه 97بوریس مکانیک رضایی تحلیلگر نشریه متال بولتن قیمت طلا در برابر آمارهای اشتغال آمریکا مقاومت خوبی از خود نشان داده و اکنون برای افزایش تا سطح ۱۳۷۵ دلار در هر اونس آماده می شود.
خرداد ماه 97کامران ندریکارشناس اقتصادیمسلما در ماه های آینده با محدودیت ارزی مواجه خواهیم شد که این موضوع بر قیمت ارز تاثیر منفی خواهد گذاشت.
خرداد ماه 97وحید شقاقی‌شهریکارشناس اقتصادیاگر دولت دو سمت عرضه و تقاضای بازار ارز را هم‌زمان تقویت نکند، ممکن است نتواند افزایش نرخ ارز را طبق پیش‌بینی خود در محدود پنج تا شش درصد مهار کند.
خرداد ماه 97ولی الله سیفرئیس‌کل بانک مرکزی بر اساس شرایط اقتصادی پیش بینی می‌کنیم که تا پایان سال جاری، ۵ تا ۶ درصد در این نرخ تغییر ایجاد شود.
اردیبهشت ماه 97پل سیانا تحلیلگر ارشد بانک مریل لینچ آمریکاعلی رغم افزایش ارزش دلار آمریکا، به نظر می رسد قیمت جهانی طلا در مسیر دستیابی به هدف ۱۴۵۰ دلاری قرار دارد.
اردیبهشت ماه 97غلامرضا سلامیاقتصادداندر وضعیتی که تقاضای زیادی در کشور برای ارز وجود داشت تک‌نرخی کردن ارز نمی‌توانست سیاست کارایی باشد. حال اگر این نرخ صرفا برای افراد خاصی باشد و اتفاقا تفاوت آن با قیمت ارز بازار غیررسمی بیشتر باشد وضعیت را وخیم‌تر می‌کند.
اردیبهشت ماه 97عبدلله محمدولیعضو انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهردرشرایطی که بازار سکه و طلا با نوسانات شدید قیمتی مواجه می‌شود به‌طور معمول برخی از مردم برای کسب سود یا حفظ ارزش دارایی‌های خود برای خرید سکه و طلا اقدام می‌کنند.
اردیبهشت ماه 97کریستوفر لونیتحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری آر بی سی کاپیتالطلا باید بتواند سطح مقاومتی ۱۳۵۰ دلاری را بشکند تا به سوی سطوح مقاومتی جدید حرکت کند. طلا در ابتدا باید در دامنه ۱۳۴۰ تا ۱۳۵۰ دلاری تثبیت گردد.
اردیبهشت ماه 97اسدالله عسگر اولادیریاست اتاق ایران و چین اعلام نرخ ارز به مبلغ ۴۲۰۰ تومان از نظر دولت، عدد مطلوبی است ولی چون نمی تواند تزریق لازم را برای مسافر یا دانشجو و یا بیمار بکند، مسلما دو نرخ می شود.
فروردین ماه 97جیائو جین پو رئیس بورس طلای شانگهاینگرانی‌های مربوط به تنش‌های سیاسی می‌تواند مهمترین عامل تقویت قیمت جهانی طلا باشد.
فروردین ماه 97هفت فعال بخش تجارت و صنعت فعالان بخش خصوصی، درباره قیمت گذاری دلار ۴۲۰۰ تومانی توسط دولت اعلام کردند که این نرخ ماندگار نخواهد ماند.
فروردین ماه 97سیدجواد حسینی‌کیا عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامیاگر دولت اقدام جدی نکند و پالس افزایش قیمت نرخ دلار تا ۷ هزار تومان مخابره شود، احتمال افزایش قیمت وجود دارد.
فروردین ماه 97ابوذر نجمیتحلیلگر اقتصاد بین المللکاهش نرخ سود بانکی در شهریور ماه سال ۹۶ بازار ارز را به شدت هیجانی کرد و در حال حاضر بازار ارز مشکل تکنیکال دارد
اسفند ماه 96بانک گلدمن ساش ارزش دلار آمریکا طی ماه های آینده نیز به روند نزولی خود ادامه می دهد و عملکرد ارزهای کشورهای نوظهور به مراتب بهتر از دلار خواهد بود. 

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin