پیش‌بینی رئیس اتحادیه طلا و جواهر از قیمت طلا در روزهای آینده

nokhbegan-start
2224, 
پیش‌بینی رئیس اتحادیه طلا و جواهر از قیمت طلا در روزهای آیندهReviewed by رادیو سهام on May 13Rating: 5.0 پیش‌بینی رئیس اتحادیه طلا و جواهر از قیمت طلا در روزهای آینده پیش‌بینی رئیس اتحادیه طلا و جواهر از قیمت طلا در روزهای آینده
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیو سهام ، بنا به پیش‌بینی رئیس اتحادیه طلا و جواهر، قیمت طلا در هفته آینده نیز مثل هفته گذشته بوده و به اعتقاد کارشناسان، تغییر و نوسان چندانی را در بازار شاهد نخواهیم بود.

محمد کشتی آرای  اظهار کرد:در ابتدای هفته گذشته قیمت اونس جهانی ۱۲۸۸دلار بود که در طول هفته نوسان کاهشی ۱۳دلاری را تجربه کرده و به ۱۲۷۵دلار رسید.

وی افزود:‌از اواسط هفته گذشته قیمت ارز افزایش یافت و از طرفی شاهد کاهش قیمت جهانی بودیم که همین موضوع قیمت سکه را از یک میلیون و ۳۹ هزار تومان به یک میلیون و ۳۳ هزار تومان کاهش داد.

کشتی آرای در عین حال بیان کرد: البته افزایش قیمت ارز، کاهش قیمت جهانی طلا را پوشش داد و همین موضوع باعث شد که روند کاهشی چندانی را در بازار طلا شاهد نباشیم.

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin