پیامک طلایی بورس

پیامک-طلایی-جدید

این سرویس به سایت تحلیلها منتقل شد و از این پس می توانید این سرویس را از سایت تحلیلها و آدرس زیر دنبال کنید

http://tahlilha.com/boursegoldsms/

شما برای اینکه ۱۰% در یک ماه سود کنید چقدر هزینه می کنید ؟

برای اینکه در بازار بورس ۳۰% ضرر نکنید حاضر هستید چقدر هزینه کنید ؟

برای اینکه بتوانید در بازار قرمز و منفی سرمایه خود را حفظ کنید چه برنامه ای دارید ؟

آیا شما می توانید به اندازه چند کارشناس بازار بورس وقت برای یافتن سهام مناسب بازار بورس بگذارید ؟

آیا به تنهایی می توانید در بازار بورس موفق باشید بدون اینکه همراهی با علم و تجربه در بازار بورس در کنار خود داشته باشید ؟

آیا می توانید روزانه ۸ ساعت برای یافتن و تحلیل بهترین سهام بازار وقت اختصاص دهید؟

آیا شما میتوانید روزانه تحلیل ها بنیادی و تکنیکال مختلفی را در بازار بورس بخوانید و سهام مختلف را سبک سنگین کرده و در نهایت یک سهم مناسب را برای خرید انتخاب کنید ؟

ایا می توانید با صبر در راه کسب تجربه در بازار بورس عمر و سرمایه خود را بگذارید و تجربه بیش از ۱۰ ساله بسیاری از کارشناسان بازار بورس را خودتان به دست آورید ؟

 

 

 

 

 

 اطلاعات با ارزش است یک پیامک می تواند شما را از ضرر های چندمیلیونی نجات دهد  و یا شما را به سود های چندین میلیونی برساند ، هم اکنون شما هم سرویس پیامک طلایی خود را فعال کنید

 payamak-tahlilha

 

 • پیامک طلایی بورس به چه کسانی توصیه می گردد ؟

  اگر مشغله زیادی دارید و فرصت نمی کنید به تنهایی اخبار و اتفاقات مهم بازار را پیگیری کنید

  اگر می خواهید بهترین فرصت های بازار از نظر کارشناسان را داشته باشید

  اگر می خواهید سهامدار آگاهی در بازار باشید و آگاهانه و موفق در بازار بورس سرمایه گذاری کنید

  اگر می خواهید از تهدید های بازار با خبر باشید و فرصت حفظ سرمایه خود را از دست ندهید.

  اگر دانستن نظر کارشناسان خبره بازار بورس برای شما مهم است

  اگر می خواهید سهام با بنیاد و تکنیکال مناسب از دیدگاه کارشناسان بورس به شما اطلاع داده شود

  اگر ارزش  و ضروت حفظ دارایی به دست آورده خود را می دانید و دوست دارید آن را حفظ کنید و بهترین فرصت های سرمایه گداری را برای رشد آن استفاده کنید.

  پیامک طلایی بورس به چه کسانی توصیه نمی گردد ؟

  به افراد که به جای کیفیت اطلاعات کمیت اطلاعات برایشان مهم است .

  به افرادی که  فکر می کنند به تنهایی می توانند بدون کمک و اطلاعات ارزشمند کارشناسان دیگر موفق باشند.

   

   

 •  برای یکسال موفقیت در بازار بورس چه چیزی لازم است ؟

  چند فرصت انگشت شمار !

  شاید سادگی این پاسخ شما را نیز متعجب کنید اما لطفا چند دقیقه به این موضوع فکر کنید برای موفقیت در بازار بورس در نهایت شما به چه چیزی نیاز دارید ؟

  قطعا  چند فرصت خوب سرمایه گذاری در بازار بورس می تواند پول شما را رشد دهد . مثلا اگر شما ۱۰ معامله با سود هر معامله ۱۰% در بازار بورس بکنید یعنی ۱۰ فرصت ۱۰% سود داشته اید و در بازار بورس %۱۰۰ درصد سود کرده اید اگر در برخی مواقع که بازار منفی خواهد شد فرصت خروج از بازار یا فرصت خروج از سهمی را تشخصی دهید بیش از ۱۰% سود کرده اید

   

 •  

  کوه یخ در بازار بورس چیست ؟

  بسیاری نمی دانند که کوه یخی که در قطب کره زمین بسیار زیبا به نظر می رسد . حاصل انباشت چندین برابر ارتفاع خودش یخ در زیر اب است.و این آن یخ های زیر اب است که باعث گردیده ان کوه از یخ از نگاه ما استوار و زیبا به نظر برسد. در بازار بورس نیز اگر شما می بینید فردی با تجربه سهمی خرید می کند و در آن سود می کند این سود شیرین  حاصل سال ها تلاش و تجربه و ضرر های بسیاری بوده است تا اینکه فرد را تبدیل به یک کارشناس موفق بازار بورس کرده است . در پیامک طلایی بورس سایت رادیو سهام ما می خواهیم گل کار و نتیجه سال ها تجربه و علم یک فرد را به صورت خلاصه و در یک پیامک برای شما ارسال کنیم .

   

  پیامک-بورس-و-سیگنال-خرید

  بله در پیامک طلایی بورس رادیو سهام برای شما یک فرصت که نتیجه بررسی های و تجربه های کارشناسان در شاخه های مختلف مثل تحلیل تکنیکال و بنیادی است معرفی می گردد . در پشت این فرصت و برای رسیدن آن صرفا از طریق یک پیامک طلایی بورس ، تلاش های بسیاری صورت گرفته است و نتیجه نهایی و خلاصه و ساده این نتایج از کارشناسان قوی بازار بورس برای شما ارسال می گردد . توصیه می کنیم اگر پیامک طلایی رادیو سهام رابه عنوان همراه و حامی خود در بازار بورس کنار خود ندارید همین امروز از این فرصت و داشتن تجریه و نظر کارشناسان حرفه ای بازار بورس استفاده کنید .

  در پیامک طلایی تمام تلاش ما این است که حاصل  تلاش کارشناسان ، که همان بهترین فرصت های بازار بورس هستند را در یک پیامک در اختیار شما قرار دهیم.

  همین حالا به جمع گروه کاربران پیامک طلایی بپیوندید.

  payamak-tahlilha

   

   

 • ویژگی کارشناسان خوب بازار بورس چیست ؟

  یک کارشناس خوب بازار بورس باید سه ویژگی داشته باشد.

  1. بتواند با تحلیل وضعیت کلی بازار بورس وضعیت کلی شاخص را در آینده تشخیص دهد. و با تجربه و مطالعه اخبار و نبض بازار بورس و اخبار اقتصادی و تحلیل آنها تشخیص دهد ریسک بازار بورس چقدر است و شیوه درست سرمایه گذاری در زمان فعلی چیست .
  2. وضعیت صنعت های مختلف بورسی را با مطالعه و تحلیل صنایع بورسی بررسی کند و با توجه به ویژگی اول صنعت مناسب سرمایه گذاری را انتخاب کند.
  3. تحلیل بنیادی سهام مناسب صنعت خوب را مطالعه کرده و سهام با شرایط بنیادی مناسب را تشخیص دهد.
  4. تحلیل تکنیکال سهام برگزیده را بررسی کرده و بهترین نقاط ورود و خروج سهم را بیابند. و خرید کنند.

   کارشناسانی که در پیامک طلایی  نظرشان در مورد خرید و فروش خودشان به شما ارسال می گردد ، باید ویژگی های یک کارشناس خوب بازار بورس را داشته باشند .

  شما نیز هم اکنون در جریان نظر کارشناسان خوب بازار بورس قرار بگیرید.

   

 • در پیامک طلایی کارشناسان بورس به چه سوالاتی پاسخ می دهند و برای شما پاسخ چه سوالاتی ارسال می گردد ؟

  در پیامک طلایی از چند کارشناس حرفه ای بازار بورس در مورد های زیر به صورت پیوسته سوال می گرددو انها در موارد زیر نظرشان را با شما در میان می گذارند

  مهمترین سوالی که از کارشناسان بورس پرسیده می شود این است که

  شما هم اکنون چه سهمی می خرید ؟ چرا ؟

  وضعیت بازار بورس چطور خواهد بود و پولتان را شما چطور در بازار سرمایه گذاری می کنید ؟

  چه صنعتی را با توجه به شرایط فعلی بازار بورس مناسب می دانید ؟

  سبد سهام خودتان را چگونه چیده اید ؟ بیشتر از چه سهم و چه صنعتی ؟

  چه سهامی را برای خرید و سود کوتاه مدت در سبد سهام خود دارید ؟ لطفا قیمت خرید و فروش و حد ضرر خود را بیان کنید ؟

   

  نظر کارشناسان بازار بورس در پیامک طلایی برای شما ارسال می گردد .

  همین الان در جریان پاسخ نظر کارشناسان به سوالات فوق قرار بگیرید.

  payamak-tahlilha

   

 •  

  رویکرد جدید پیامک طلایی رادیو سهام (نسخه۲) چیست ؟

  در گذشته رادیو سهام هر روز سعی می کرد در یک یا دو پیامک نظر مختلف کارشناسان بازار بورس و مطالب بسیار مهم را ارسال کند اما این موضوع بعد از مدتی به سر درگمی مخاطبان می انجامید و باعث می شد هر روز نظرات و اخبار مختلفی ببینند و در تصمیم گیری خود مردد شوند و در بین بسیار اطلاعات بازار بورس که البته ارزشمند بودند گم شوند و در نتیجه این اطلاعات کارایی لازم را نداشته باشد . اما در رویکرد جدید پیامک طلایی بورس به جای توجه به کمیت و تعداد ارسال پیامک های و فرصت های بازار بورس به کیفیت آنها و اینکه واقعا باعث گردند شما در بازار بورس سود کنید توجه شده است .

  در پیامک طلایی با رویکرد جدید سعی شده تعداد پیامک های ارسالی متناسب با فرصت های بازار بورس تنظیم گردد . به عنوان مثال در بازاری صعودی مثل سال ۹۲ قطعا می شد هفته ای ۳-۴ فرصت بازار بورس را یافت و در پیامک طلایی به مخاطبان معرفی کرد اما در بازاری مثل بازار سال ۹۳ که یکی از بدترین سال های بازار بورس بود قطعا شاید فرصت های مناسب ماهانه ۳-۴ فرصت بودند در نتیجه کیفیت فرصت های و نظر کارشناسان که هر روز در پیامک ارسال می شد کیفیت لازم را نداشت .

  اما در پیامک طلایی بار رویکرد جدید سعی می شود متناسب با فرصت های بازار پیامک های بسیار ارزشمندی برای کاربران پیامک طلایی ارسال گردد تا بتوانند به راحتی و بدون سردرگمی به یک پیامک طلایی رسیده تکیه کنند و به عنوان همراه و حامی خودشان در بازار بورس روی آن حسابی باز کنند . توصیه می کنیم همین امروز همراه و حامی خود را فعال کنید تا از اطلاعات ارزشمند بازار بورس با خبر باشید .

   

 • پیامک طلایی هر روز چند بار برای شما ارسال می شود ؟

  todaygoldsms

  از آنجا که ارسال پی در پی پیامک ناخوشایند و آزار دهنده است  در صورتیکه خبر یا اطلاعات مهمی از بازار و نمادها منتشر شود و یا کارشناسی سهمی را در محدوده مناسبی جهت خرید خود بداند ( از نظر تکنیکال و  بنیادی) با سیستم پیامک طلایی به اطلاع کاربران خواهیم رساند.

  پیامک طلایی چه زمان  ارسال می گردد؟20052_clock-(1)

  معمولاً در طول ساعات معاملات و یا ساعات اول پس از اتمام معاملات یک نوبت و گاهی پیامک طلایی نوبت دوم نیز در عصر و با آمدن اخبار جدید و یا قبل از شروع معاملات در اول صبح ارسال می گردد ، همچنین اگر خبر فوری و مهمی چه برای سهم ، یا گروه و یا شاخص اتفاق بیفتد برای شما ارسال خواهد شد

  چه پیامک هایی در پیامک طلایی ارسال می شود ؟sms-icon

  خبر های پرسود : به شما کمک می کند سریعا در جریان گروه ها و سهام پرسود بازار قرار بگیرید

  تکنیکال های جدید : نتیجه و خلاصه تحلیلهای تکنیکال مهم روز که به شما در شناسایی فرصت های تکنیکال ایجاد شده کمک می کند ( کاملا ساده و کاربردی و قابل فهم  حتی برای سهامدارانی که تکنیکال نمی دانند ) ه

   خبر ها و اتفاقات بنیادی جدید :  صحبت در مورد ارزش عرضه اولیه ها ، خبر ها مهمی که باعث تغییر بنیاد سهمی می شوند

  شایعات بازار : یکی از بخش های مهم بازار شایعات مهمی هستند که تا زمان تایید نشدن ، سهمی و یا گروهی را در صف خرید و یا فروش قرار نمی دهند ولی می توانند به شما در خروج به موقع و جلوگیری از ضرر  و ورود به موقع و کسب سود های بالا کوتاه مدت کمک کنند

   اتفاقات و رویداد های مهم بازار : به شما کمک می کند کاملا در جریان جو بازار قرار گیرید تا دور از جو بازار تصمیم نگیرید که باعث به ضرر شما شود مثل حال و هوای شاخص ، جو گروه ها وخبر های پیرامون آنها

  مطالب شیرین و پرسود آموزشی : در بورس همیشه نکات و تجربیات حرفه ای آموزشی قرار دارد که در هیچ کتاب و یا جزوه ای نیست . بسیاری از این نکات آموزشی در طول مدت اشتراک شما برای شما ارسال می گردد

  همانطور که توضیح داده شده پیامک طلایی قرار است حاصل و نتیجه و بررسی تمام موارد فوق توسط یک کارشناس با تجربه و خبره بازار بورس باشد.(مطلب کوه یخ در بازار بورس)که به صورت خلاصه و در یک پیامک ارسال می گردد.در اصل پیامک طلایی مثل یک کارشناس حرفه ای بازار بورس است که نظرش را در مورد خرید و فروش خودش با شما به اشتراک می گذارد . هم اکنون پیامک طلایی خود را فعال کنید و نظر کارشناسان موفق بازار بورس را داشته باشید.

  payamak-tahlilha

   

   

 •  

  FAQs

   سوالات متداول

    سوال : اگر بعد از خرید سرویس ما فعال نگردید و یا سوالی در مورد سرویس داشتیم چه کنیم؟

  پاسخ : هر گونه سوال پیشنهاد و یا نظری در مورد سرویس داشتید در تماس با ما سایت اعلام نمایید ، مطمئن باشید هر روز کاری تماس با ما توسط پیشتیبانی رادیو سهام بررسی شده و به هر گونه موردی سریعاً رسیدگی می شود ( برای ارتباط با تماس با ما اینجا کلیک نمایید )

  سوال: چرا برای عضویت های بیشتر از یک ماه تخفیف زیادی در نظر گرفته اید ؟ آیا کیفیت آنها با عضویت یک ماهه تفاوت دارد ؟

    سوال : برای خط من ارسال پیامک تبلیغاتی غیر فعال شده و از خطوط ۳۰۰۰ و ۲۰۰۰ پیامک نمی آید آیا می توانم از سرویس شما استفاده کنم ؟

  پاسخ: خیر در کیفیت هیچ تفاوتی ندارد . سعی کردیم به مشتریانی که مدت بیشتری از خدمات ما استفاده می کنند شرایط و تخفبف های بهتری بدهیم تا مشتریان وفادار ما بتوانند از خدمات با قیمت مناسب تری استفاده نمایند.

  پاسخ : خیر اگر گوشی خود را رو به پیامک های تبلیغاتی بسته اید و هیچ پیامک تبلیغاتی برای شما نمی آید . امکان دریافت پیامک را ندارید . به صورت پیش فرض

  سوال : از چه سیم کارت هایی پشتیبانی می کنید ؟

  پاسخ : فعلا ارسال به تمام سیمکارت ها از جمله همراه اول ، ایرانسل ، تالیا،رایتل امکان پذیر است .توصیه می کنیم خط همراه اول و یا ایرانسل خود را برای دریافت معرفی کنید .

  سوال : عملکرد گذشته پیامک طلایی بورس چگونه بوده است ؟

  برای مشاهده عملکرد اینجا کلیک نمایید

   

 •  برای داشتن سرویس پیامک طلایی چقدر سرمایه گذاری می کنید ؟

  برای خرید سرویس پیامک طلایی بورس با توجه به اینکه هر چه تعداد ماه های عضویت پیامک طلایی بیشتر شود تخفیف بیشتری تعلق می گیرد در حالت خرید ۶ ماهه و یا یک ساله پیامک طلایی بورس شما به طور میانگین ماهانه  چیزی حدود فقط ۲۰ هزار تومان پرداخت کرده اید .مبلغی شکه شاید کمتز از هزینه یک شام پیتزا و نوشابه آن باشد!

  اما چیزی که شما به دست می آورید .کمک می کند شما در بازار بورس با سرمایه خودتان سود بسیاری کنید حال حساب کنید برای حفظ سرمایه و رشد سرمایه خود در ماه فقط و فقط به اندازه یک شما پیتزا همراه با نوشابه سرمایه گذاری کرده اید . سرمایه گذاری که واقعا چیزی به حساب نمی آید.

  coca-bourse pizza bourse

   با یک سرمایه گذاری بدون ریسک اطلاعات ارزشمند، حاصل تلاش کارشناسان بازار بورس را برای خود کنید

 • روش سفارش پیامک طلایی

  1.  یکی از تعرفه های را انتخاب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید
  2. سپس اقدام به تسویه حساب کنید و به درگاه بانک برای پرداخت متصل گردید
  3. تبریک پیامک طلایی شما فعال شده است .

   BANKSS

  پشتیبانی  پرداخت از تمام کارت های بانکی عضو شتاب

  payamak-tahlilha

  همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.